Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van bennem egy bizonyos...

Van bennem egy bizonyos kettősség. Valaki hasonló?

Figyelt kérdés
Egyszer úgy érzem hogy nőies nő szeretnék lenni, sokszor van, hogy úgy is nézek ki, olyan echte Barbie. Rózsaszín cuccok, babás smink és megjelenés, magassarkú. De van amikor az a kicsit trógerosabb öltözködés jön be, mint a kockás ing a sapka, meg a szakadt farmer. Annyira nem összeegyeztethető ez a két stílus és nem tudok választani. Igazából folyamatosan arra hajlok, hogy minél felnőttesebb legyek, mert már nem vagyok tinédzser, aki szakadt cuccokat vesz fel. De mégis látom vannak olyan jó kis stílusok, ebből az alteros keverékekből. Néhány lány ezekben az egyszerű ruhákban is olyan jól néz ki, de mind sokkal fiatalabb mint én. Én úgy érzem nekem ezt már nem "szabad". Na nem mintha ez akadály volna, csak olyankor úgy érzem nem vesznek komolyan, vagy nem néznek felnőttnek. És ez bizony nekem számít, mert már rég nem vagyok gyerek. Mit gondoltok, hogyan kéne megbarátkoznom egyféle külső megjelenéssel? Keverni a kettőt nem igen lehet. Azt sem teljesen értem, miért variálok a kettő közt, hiszen kiéltem magam már a szakadt korszakomban. Van valaki hasonló helyzetben?

2016. máj. 5. 23:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok. De úgy vagyok vele, hogy akkor egyik nap így nézek ki, masik nap úgy. Ha olyan alkalom van, ahol fontos csininek lenni, akkor maradok barbi, de különben attól függ, milyen napom van. Szerintem nem baj, ha így jó neked .
2016. máj. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kicsit hasonló, gót/rockosan öltözködök, vannak napjaim mikor csipkés-fűzős-combzoknis cuki nap van, máskor meg láncos-szakadt gatyás-bakancsos rockeresebb, ez ilyen, nem kötelező csak egy stílusban öltözni, unalmas minden nap ugyanúgy kinézni. Amúgy max akkor nem fognak komolyan nézni ha úgy öltözöl mint egy tizenéves laza swagyolo vagy egy szintén tini plázabarbie.
2016. máj. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
hány éves vagy? szabad kérdezni :)
2016. máj. 5. 23:36
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is kell választanod. Én ugyan nagyon szeretek nőiesen és elegánsan felöltözni, ilyenkor érzem magam a legjobban, de vannak napok, amikor kicsit lazábbra veszem az öltözködést, mert olyan a hangulatom. Jó ez így :)
2016. máj. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én is a laza stílust szeretem inkább, de már kezdem úgy érezni hogy nőiesebben kéne, mert így olyan mintha magamat állítanám be gyereknek. Pedig szeretnék felnőttnek is látszani, de a magassarkú számomra teljesen kizárt hétköznapi viseletnek. Úgyhogy én is szenvedek általában.

23l

2016. máj. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

en is igy vagyok vele! pont gondoltam, ha elmegyek ruhat vasarolni akkor melyik reszlegre kene mennem...de nekem mind tetszik :) keverni nem feltetlenul nezhet ki rosszul csak jol kell osszevalogatni. amugy meg oltozkodj ugy ahogy neked kenyelmes es ahogy neked tetszik. mas ne erdekeljen

22/L

2016. máj. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok, ja igen elfelejtettem, 19/L
2016. máj. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát gyerekek én 25 vagyok. Itt azért ti még nem a 30hoz vagytok közelebb. Nekem már gáz fullcap sapkát vennem meg szakadt farmert. :D Így is még elkérik a személyimet mert gyerek fejem van :/
2016. máj. 6. 00:55
 9/16 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Én 26 éves vagyok :)

2016. máj. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Úgy írod, mintha 60 lennél, de akkor sem lenne gáz.
2016. máj. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!