Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ajanlanatok nekem Örs vezér...

Ajanlanatok nekem Örs vezér tere környékén jó műkörmöst?

Figyelt kérdés

Lakhelyem Rákosfalván van. Hétköznap reggeltol estig dolgozok hétvégen érek rá csak.

Olyan körmöst keresek aki ért a szakmahoz. Normalis árban dolgozik. Nem probléma neki a szombat pl délelőtti időpont.

Időpintjait nem mondja le.

A munkaja tartos nem repedezik es nem torik le 2-3 nap vagy 1 hét után sem.


Köszönöm szépen!


Rólam: albérletben élek igy a környéken nem ismerek senkit aki ajánlani tudna nekem valakit. Előzőleg videkre jartam haza, de a körmösöm elköltözött.

Budapesten voltam egyszer, 3. Nap vegig repedt 4 körmöm is illetve hullámos lefele hajló pocsék munka lett.

Szeretném az ilyen kontár munkat elkerülni!


Köszönöm!



2016. máj. 7. 16:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy ha csak hétvégén érsz rá akkor a normál körmösök kiesnek. Legalábbis a legtöbb.


Marad a nailpoint az Árkádban. Ott elég változó, hogy milyen a minőség, viszont nem kell bejelentkezni, és hétvégén este mindig nyitva van.

2016. máj. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!