Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, bajusz gyantáról...

Lányok, bajusz gyantáról írjatok tapasztalatokat?

Figyelt kérdés

Milyen sűrűn gyantáztatjátok? Nem néz ki hülyén,amikor visszanő és félig-meddig kint vanak a szőrszálak? Nem erősödik meg ettől? Az anyukám mesélte,hogy neki azóta hosszabb lett és jobban járok,ha csak kiszőkítem.


Nincs látványos bajszom,inkabb pihés. Viszont ez nagyon zavaró,mert látszanak a kis pihék a szám feletti résznél. Ha nem festem be úgy meg barna színű,emiatt szőkítem.


2016. máj. 10. 11:50
 1/2 Sunshinedoll ***** válasza:

A szőkítés szerintem rosszabb, főleg, ha sötétebb bőöd van, mert látszik, megcsillan rajta a fény, hogy szőke, és ugyanúgy ott van. Ha a pihe zavar, a szőke pihe ugyanúgy zavaró szerintem.

Én régebben gyantáztam, pikk-pakk kész volt, sokáig megmaradt, és nem lett tőle vastagabb vagy erősebb a szőr.

2016. máj. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én kb 3 hetente szoktam. Igen,amikor nő vissza és nem éri el a gyantázható hosszt,akkor kicsit gáz,de ezzel nem tudok mit csinálni.
2016. máj. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!