Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőke haj -sötétzöld szem az...

Szőke haj -sötétzöld szem az szép? arcom tejlesen tiszta ápolt, még se kellek senkinek, bár igaz olyan vagyok mint egy (albinó) hótfehér

Figyelt kérdés

#fehér #haj lány
2016. máj. 10. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem leírás alapján tetszik az összkép. :)
2016. máj. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Vörös hajjal a legszebb a zöld.
2016. máj. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Sunshinedoll ***** válasza:
80%
Lehet nem vagy normális.
2016. máj. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor is szép lenne az összképp,ha bajna hajú és barna szemű vagy.Máshol van a bibi!Magadban,a lelkedben keresd a hibát,ne pedig a külsődben!
2016. máj. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Titusztitusz ***** válasza:
Miért ne lenne szép? Valszeg jól nézhetel ki nagyon ilyen variációban, ha "mégsem kellesz senkinek", akkor ott valszeg azzal lehet gond, hogy szégyenlős, bamba, töketlen, lúzer férfiakkal vagy körülvéve...De nem hiszem, hogy veled volna probléma...Ezz utóbbi dolgot felejtsd is el...
2016. máj. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Eddig akárhány pasim volt,mind azt mondta hogy szolizzak, mert nagyon fehér a bőröm. Ha valaki így nem fogad el,viszlát. Azóta sincs senkim... A fehér bőr lesz a bibi,hiába mondják a pasik hogy szép, a barna jobban izgatja őket.
2016. máj. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem alapvetően a hófehér, nagyon tiszta bőrű lányok jobban tetszenek,még ha kissé sápadtabbak is ettől.
2016. máj. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Titusztitusz ***** válasza:
6-os...Amit írsz az butaság...A férfiak nagy többsége időtlen idők óta a fehérbőrü nőkre gerjed...Ez mindig-minden korban, és kultúrában így volt, és így is lesz szerintem...Ezt a tényt ezer és ezer statisztika, és kutatás bizonyította már ezerszer...Az, hogy a MESTERSÉGESEN, SUNYIN VÉGZETT VÉGZETT AGYMOSÁSNAK néhány férfi felül, meg bedül, az semmit sem jelent...Befolyásolható ütődöttek mindig is voltak és lesznek is...Te csak azzal törődjél mindig, hogy KERÜLD az olyan fickókat, akik szerint a "szolibarna bőr" szebb mint a fehér...Felesleges az ilyenekkel foglalkozni, meg tipródnod miattuk...
2016. máj. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én szánalmasnak tartom azt, akik ajnározzák a szolis, barna bőrt.

Egy európai ember színe fehér, maradjunk ennyiben.

Én örülök a hófehér bőrömnek!

2016. máj. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem kellenél,legalábbis az elmondottak alapján.:)
2016. máj. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!