Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már úgy, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy egy teljesen más típusú lányba/srácba szeretettek meg, mint akit az ideálotoknak gondoltatok?

Figyelt kérdés

Ugye, mindenkinek van egy "típusa", például kék szemű, alacsony,hosszú haj vagy magas, helyes, szőke stb.


Ennek ellenére ha találkozol egy olyasvalakivel akire egyáltalán nem (vagy részben nem) illik az elképzelésed, mégis azt érzed, hogy nem érdekel. Fordult már elő veletek ilyen? Mennyire volt nagy "eltérés" a között, amit idealizáltatok és a között, ahogyan az illető tényleg kinézett?



2016. ápr. 14. 15:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Soha.
2016. ápr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Oké. lol
2016. ápr. 14. 15:44
 3/18 anonim ***** válasza:
41%
A tökéletes ellentétemmel vagyunk már évek óta együtt.
2016. ápr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

Külsőre igen, belsőre soha.


Belsőre tudom mit akarok és mindig olyan embert találok.


Külsőre volt már, hogy alapból a borostás, sötétebb bőrű, sötétebb hajú, rövid hajú srácok jönnek be, mégis olyanba voltam szerelmes, aki hosszúkás szőke hajú, borotvált arcú világos bőrű srác volt.

2016. ápr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
Úgy érzem, most csak külsőre gondolsz. Nekem még nem volt olyan pasim, mint az "ideálom". :D
2016. ápr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Most miért lol? :D Ha egyszer ez az igazság :>. Én bevallom, hogy nálam csak a külső számít, van egy arcforma ami levesz a lábamról és kész. Most hiába van egy jó plázacica, attól nem jönnék vele össze mert "esztétikus", ha egyszer nem jön be.
2016. ápr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Oké, első és utolsó, értem. Köszi a te válaszodat is, csak azért írtam azt, hogy "lol", mert röviden és tömören fogalmaztál. :)
2016. ápr. 14. 15:57
 8/18 anonim ***** válasza:
42%

Nálam fontos, hogy magas legyen, mert én is az vagyok, ha alacsonyabb nálam kicsivel sajnos már kellemetlenül érzem magam. Oka a biztonságérzet. Ezért számomra fontos az is, hogy legyen egy kicsit testes is.

Szerelmes nem voltam még olyanba, aki ezeknek az ellentéte, max. tetszett vagy vonzott.

Arcra nem nagyon van ideálom, volt, hogy egy kevésbé helyes hapsival jöttem össze, de a viselkedése és a bánásmódja megfogott így megszerettem mindenhogy ahogy van. :)

2016. ápr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ideálom. Valaki vagy tetszik, vagy nem.
2016. ápr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen, de a külsőségek lényegtelenek. Nem a külsőbe szeretek bele.

A típust sem úgy értelmezem ahogy Te.

Odaírhattad volna a kérdésbe, hogy "külsőre teljesen más típusú".

2016. ápr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!