Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezek közül szerintetek ki a...

Ezek közül szerintetek ki a legszebb: Pia Mia, Kylie Jenner, Kim Kardashian, Gigi Hadid, Ariana Grande?

Figyelt kérdés

vagy is inkább kérdezhetném azt, is, hogy ezek közül ki a legszebb, mondjuk nekem személy szerint Kylie jenner jön be a legjobban!


Pia Mia: [link]

Kylie Jenner: [link]

Kim Kardashian: [link]

Gigi Hadid: [link]

Ariana Grande: [link]



#Kylie Jenner #Kim Kardashia
2016. máj. 11. 20:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
47%
Kylie Jenner
2016. máj. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Gigi Hadid

Aztán Kylie Jenner

2016. máj. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Annyira tucat mindegyik, hasonlítanak is.. Egyik se helyes..De ha nagyon muszáj választani akkor az a Gigi még elmegy..
2016. máj. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Gigi és Kylie
2016. máj. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
49%
A kepek alapjan Gigi Hadid a legszebb (szerintem). Utana Kylie.
2016. máj. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat mondjuk nálam kylie a befutó utána gigi, és még talán egy picit Pia Mia, bár neki olyan fura feje van, mintha agyon lenne plasztikázva pedig csak 19 éves, mondjuk kylie és a többi, is biztosan feküdtek már szépészeti beavatkozás alá!

Amúgy nekem régebben Kim is bejött ma már nem igazán!

2016. máj. 12. 01:23
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Több plasztikai műtét van 1 emberen mint amit átlagban fél tucaton végeznek.... Az első 3-on biztos.


Az utolsó lehet a legtermészetesebb, de érte se dőlnék késbe, a többiből meg jót szakítottak a plasztikai sebészek és inkább amiatt néznek ki valahogy.

2016. máj. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
67%
Ha kellene választani, Kylie és Gigi, de ők is inkább sztem ezek a tipikus jellegtelen "jócsajok". Talán Ariana a legkülönlegesebb köztük, de nekem meg olyan fura az egész csaj, mintha egy koravén nő meg egy kislány keveréke lenne. Pia Mia tipikus gettó proli szőkecigány csaj kinézetű, kimegy az ember a 8kerbe, 6 ilyet összeszed 10 perc alatt (bőrszínhez nem illő szőke haj, túlrajzolt száj, fekete szemöldök, bamba tekintet)... Kim meg kb. az a kategória, csak újgazdag procc kivitelben.
2016. máj. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Gigi. Többi nekem cigós :D
2016. máj. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Sunshinedoll ***** válasza:
Ezek közül Gigi, de Gigi testvére Bella simán lekörözi mindegyiket :D
2016. máj. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!