Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül Budapesten egy...

Mennyibe kerül Budapesten egy piercing (olcsón szeretném, ha lehet), és hol csinálják?

Figyelt kérdés

Az ajkamba szeretném. Amolyan egyszerűt. Sima fém, vagy fekete színűt.

20/F

Link cím csatolva a Google-ból.

[link]



2016. máj. 12. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy ajakpiercing 4500-6500 közötti árban mozog Budapesten. Amit linkeltél, az kettő, tehát az ár is a duplája. A westendtattoo-n kívül bárhol csináltathatsz. Attól függ, neked mi esik útban. Nyilvánvaló, hogy ha Újpesten laksz, nem küldelek el Újbudára és fordítva. Rengeteg jó minőségben dolgozó testékszerező van.
2016. máj. 13. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom (: es vasarnap nyitva van valamelyik szerinted ?
2016. máj. 13. 21:26
 3/5 anonim ***** válasza:
általában igen, de most vasárnap szerintem zárva lesznek a május 15. miatt ;)
2016. máj. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Wonderland Tattoo-ban minden piercing 3500.- (ebben már az ékszer is benne van), a Keletinél van az üzlet, én nemrég csináltattam ott orrpiercinget, nagyon aranyos volt a srác, aki szúrta, ajánlom őket, azóta sincs semmi baja az orromnak... :D
2016. máj. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szepenkoszonom !!!

(:

2016. máj. 17. 05:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!