Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetszik az emo stílus, de el...

Tetszik az emo stílus, de el fognak ítélni, mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés

Hi.Tetszik az emo stílus és imádom az emos zenét és nagyon tetszenek az emos fiúk.2016-ban mr szinte nincsenek is emosok és tudom hogyha máshogy fogok kinézni mint eddig és megtudják hogy emos vagyok elítélnek és kiközösítenek majd.

Öltözködésileg nem fogok csak feketében járni,a hajamat fogom máshogy hordani és egy nagyon minimális sminket fogok hordani.Szóval nem fog velem elszaladni a ló csak félek hogy nem fognak elfogadni mert eddig mindig én voltam a jó kislány a családban is meg az iskolában is.Tudom hogy mostanság nem divat az emo stílus,de tetszik és ezzel nem tudok mit kezdeni.Valaki segítsen hogy hogyan fogadtassam el magam a többiekkel! :/

13/L



2016. máj. 14. 10:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szard le, legyél olyan amilyen lenni akarsz, nem mások véleményével kéne foglalkozni. Elfogadni nem fognak úgysem ha különc leszel... ezzel nincs mit tenni.
2016. máj. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nekem 2007-2008 körül volt extrémebb stílusom. 14 voltam.

Nagyon sokat zaklattak, magántanuló is lettem.

Szerintem manapság már elfogadóbbak az emberek. Elég sok középiskolást látok pl rózsaszín hajjal, feltűnő, rockeres ruhákban, stb.

2016. máj. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

13 évesen kezdtem feketében járni, (nem emo, inkább goth/rock stílus) általánosban non-stop zaklattak érte, ezzel csak azt érték el hogy nem érdekel más véleménye, szerencsére olyan suliba kerültem ahol mindenkinek van valami hülyesége így max viccelődünk róla meg néha egy-egy általános iskolás bekiabál hogy "fúúúú dementor/sátán/démon/halál/boszorkány/satöbbi"

Az elején azt mondták jaj majd kinő belőle. Most 19 éves vagyok, kezdik elfogadni hogy lehet így maradok.

Ha olyan suliba jársz ahova sok plázacica/"apucigazdagezérténvagyokazisten" szokásos mocskolódó takonypóc elszállt p***a jár, akkor nehéz pár éved lesz, meg elitistább gimikben is. Valszeg nem fognak elfogadni és lehet pár barátod is otthagy mert nekik ciki ilyenekkel mutatkozni, legalább megtudod kik az igazi barátaid. Egy ilyen stílusváltás sokféleképpen sülhet el, lehet rossz lesz, lehet pár mondanak pár "jééé új hajad van, na, hogyhogy elkezdtél feketét hordani?"-val és kész, ezt akkor tudod csak meg ha elkezded.

2016. máj. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Utolsó:köszönöm,jól esett a bíztatás :)
2016. máj. 14. 15:01
 5/18 XxX Attila XD válasza:
szia én emo barátokat keresek ha szeretnél akkor írj privátot és beszélhetünk. Ha igazi EMO vagy akkor nem fogsz törődni másokkal de szerintem ha EMO akarsz lenni akkor legyél ha tényleg azt akarod és add önmagad
2016. máj. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én emo vagyok már egy pár éve,engem annyira nem piszkálnak miatta. Igaz magántanuló vagyok,de nem emiatt.

Szerintem ha az szeretnél lenni,legyél nyugodtan.

Vagyunk jó páran még

Sőt!

Hallottál már az emo találkozókról?

Ha kell segítség vagy bármi,írj c:

16/emogirl

2016. máj. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ahh de jó *-* azthittem már szinte nincsenek is,de akkor mégis vannak még :3
2016. máj. 15. 11:17
 8/18 anonim ***** válasza:

Szia. A barátaid (ha tényleg azok) elfogadnak majd olyannak amiyen vagy. Sajnos nekem nem sok igaz barátom volt, egyre kevesebb lett mióta ilyen vagyok, pedig én letagadom ha vki emonak nevez :D Nekem csak az utcán szoktak beszólni...kb minden nap. Kicsit szar xD

Nah csak leírtam a tapasztalataimat. Am privátban esetleg nem írnád meg h milyen bandákat hallatsz? :3 Persze ha nem szeretnéd akkor ne. Mellékesen megjegyzem h olyan nincs h emos. Csak simán emo. Bocsi, idegesít ha rosszul mondják/írják

2016. máj. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
95%

Elég pózerszagot érzek.

Szerintem vess egy pillantást a leírásodra, gondold végig a leírtakat, és csak az után döntsd el, hogy "emos leszel-e".

Remélem, érződött az iróniám.

17/emogirl

2016. máj. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Bocsika de az utolsónak igaza van
2016. máj. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!