Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy pár hónap...

Létezik olyan, hogy pár hónap alatt változzon jelentősen az orrom?

Figyelt kérdés

Először is köszönöm annak aki ezt végig olvassa!


Az a helyzet,hogy már régóta elég nagy orrom van,ami igazából nem is érdekelt,sőt kicsit büszke is voltam rá,mert elég férfias alakú volt,és adott egy jellegzetes jegyet az arcomnak(nagy kissé görbe volt,főleg mikor nevettem).Még karácsony környékén sem figyeltem az orromra,teljesen el voltam vele,függetlenül attól,hogy tudtam,hogy nagyobb jóval,mint az átlag.Január környékén először olvasás közben tűnt fel,hogy amikor lefelé vagy oldalra nézek,látom az orrom,de tükörben nem véltem még változást felfedezni.

Azután ilyen február vége,március eleje körül feltűnt,hogy nagyon sokat változott és hogy a csont eléggé megnőtt fölfele,és így már szerintem nagyon csúnya lett,mert nem csak,hogy nőtt ami nem is zavart volna,de krumplialakú lett előröl,és oldalról pedig rettentően görbe és dudoros.Főleg mikor mosolygok vagy nevetek oldalról olyan mintha ott lenne egy kisebb görbe krumpli.Az a gondom,hogy nem tudom egyszerűen elfogadni,mert a szép férfias orromból lett egy nagypapás orr csak azt nem tudom miért vagy hogyan.Eltörött még jó 5-6 éve az orrom aminek köszönhettem,hogy kissé görbe,de nem hiszem,hogy ez lenne most a befolyásoló tényező.Akkor mégis mitől tudott változni ilyen rövid idő alatt ilyen nagy mértékben? Igaz,hogy kamasz vagyok,de már 18 éves és elvileg már ekkora mértékben nem változhatna.


Ha közelről kell beszélni egy emberrel,főleg,hogy ő tőlem oldalra ül vagy áll,teljesen rosszul érzem magam,kisebbségi érzést érzek,hogy akkor ő most biztos az én orromat nézi.

Tettek fel már ide képeket,hogy jajj milyen görbe az orruk meg milyen nagy,de tényleg azok ehhez az állapothoz képest semmik.

Nem gondoltam volna,hogy fiú létemre egyszer a külsőm miatt fogok elkeseredni,de az az igazság,hogy ez most nagyon lehúzott.Amúgy az orromat leszámítva átlagos kinézetű vagyok,normális inkább sportosabb alkat és magas vagyok.De mindig is nagy önbizalommal mentem ki az utcára,mert tudtam,hogy az mennyire fontos és hát meg is lett az eredménye,mert volt rövidebb ideig barátnőm is és rengeteg barátom,akik még most is megvannak.Nem éreztem magam soha másnál kevesebbnek,de ez,hogy így megtudott változni az orrom,teljesen elvitte az önbizalmam,egyszerűen annyira zavar,amikor benézek a tükörbe és azt látom,hogy ez nem én vagyok,nem ilyen voltam.

Nem tudom,hogy tudnám magam elfogadni és újra nagyobb önbizalommal élni.Az a kérdés is foglalkoztat,hogy az vajon a körülöttem lévőknek is ilyen mértékben feltűnt vagy csak nekem?

Tudom kicsit hülyén hangzik,de remélem lesz aki azért átéri ezt a helyzetet.Bevallom őszintén külső szemmel lehet én is kinevetném magam,hogy ilyenen problémázni,de mikor ez a saját problémád az más,még ha valaki azt is mondja,hogy addig örüljek amíg ez a legnagyobb gondom.

Esetleg,ha valami még eszembe jut akkor azt leírom.

Köszönöm a válaszokat! :)



2016. máj. 14. 12:26
 1/8 anonim válasza:

Akkor két dolgot tehetsz:

-Elfogadod magad

-Orrplasztika

2016. máj. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az orrunk es a fülünk èltünk vègèig nő. Tudom most nem nyugtattalak meg, de szerintem ennyire ne parazz ra.
2016. máj. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Orrplasztika az kizárt,az nekem már nagyon nőies,akkor majd inkább ha nem is most valahogy elfogadom magam.

Hát ezzel tényleg nem nyugtattál meg 2. :D De amúgy az még oké is lenne,hogy ha csak nőtt volna,de,hogy az alakja is egy csomót változzon az már nekem annyira furcsa.Meg ahogy mondtad,hogy öreg korig nő az orr és a fül,de nekem ez kb.4 hónap volt,amire elérem a 70 évemet akkor egy ormányom lesz vagy,hogy? :D Nyilván úgy lenne jó,ha arányosan változna ,ahogy idősödök,hogy a romló szaglást és hallást kárpótolja,de nálam nem ez van. :/

Azért köszönöm a válaszokat!

2016. máj. 14. 13:02
 4/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Küldhetsz nyugodtan priviben egy akkor és most képet, én megnézem neked, hogy mennyit változott :D
2016. máj. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Képet egyenlőre nem szeretnék küldeni. :)
2016. máj. 17. 20:30
 6/8 A kérdező kommentje:
egyelőre*
2016. máj. 17. 20:31
 7/8 anonim válasza:
Nem tudom mekkora az orrod, de pasiknak jól áll a nagyobb orr
2016. máj. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy jól áll,de nem az olyan,mint ami nekem van.A régi még tetszett is,de ezzel,hát...na mindegy
2016. jún. 6. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!