Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetséges, hogy 18 éves...

Lehetséges, hogy 18 éves fiúként 2 hónap alatt nóttem 2 centit?

Figyelt kérdés

Decemberben lettem 18.Eddig alig akartam elérni a 165 centit,suliban mérésnél is csalnom kellett.Ez kb.januárban volt.Most meg otthon majdnem 167-nek mérem magam.Olyan 166.7 körül van.Kb.2-3 hete is mértem,akkor 166 körül volt.De a súlyom is pl.januárban csak 69 kiló volt,most már 72

Elérhetem az 170-et?


2016. márc. 27. 21:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Cipőben még a 170 is megvolt reggel.
2016. márc. 27. 21:52
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem vagy cipőben méreszkedtél vagy jobban nyújtózkodtál vagy a hajad nagyobb... pár centi tévedés belefér nálad is, orvosnál is, de inkább az orvosé pontosabb, mert ott egységes méréssel határozzák meg mindenki magasságát... súlygyarapodás meg korral jár, férfiasodsz, testesebb, izmosabb leszel
2016. márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A húszas éveid elejéig normális a növekedés. Szóval elképzelhető, hogy nőttél egy kicsit, de az is lehet, hogy csak elmérted magad.
2016. márc. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el pilatesre és jógára járni,! Kicsit nyúlni fogsz tőle. Én felnőtt nőként 2 centivel magasabb vagyok, amikor pilatesre járok heti rendszerességgel.
2016. márc. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!