Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi van velem? 13 évesen hogy...

Mi van velem? 13 évesen hogy lehet az, hogy kb.1 cm-s szőrszállak vannak az államon? Nem sok, úgy kb.7-8.

Figyelt kérdés

Hogy lehet az, hogy 13 évesen szinte fél cm-s a bajszom, a hónaljam is szőrös, sőt az államon is van egy pár hosszabb szőr.

Lábamról, kezemről ne is beszéljünk... nem annyira szőrösek, de már vagy 1-1,5 éve van rajtuk némi szőr :/

Ez most normális? :o



2016. máj. 15. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2016. máj. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok.De 13 évesen már 1 cm hosszúságú szőrszálak az államon.. :/ ?!
2016. máj. 15. 16:53
 3/7 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem idegesít, de nem tudom miért szinte 1 cm-sek a szempilláim.. áhh :( Teljes mértékben minden ronda..
2016. máj. 15. 16:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Mièrt gondolod fiúként gáznak a szőrt? Igen normális... és sok lány megirigyli a szempillád! Köztük én xd
2016. máj. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem az, de nem tartanak b*zinak a szempilla miatt? :D A szőr az amúgy is férfias.. csak csodálom, hogy 13 évesen már így nő az államon, hónaljamon meg.. ott :D érted.
2016. máj. 15. 20:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Melegnek a szempillád miatt? Ne legyél hülye!:D Sok srác ismerősöm van, hatalmas szempillákkal, amiktől gyönyörű lesz a szemük, mindig irigykedem rá. Szempilláktól senki nem lesz kevésbé férfias. Az meg, hogy szőrösödsz egyáltalán nem fura, te most kezded, más máskor. Egy csomó lány is ilyenkor kezd szőrösödni, csak ők nem az arcukon. Hamarosan a többi srác is fog, ki jobban, ki kevésbé.
2016. máj. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem. Hát pont ez irritáló, hogy kb. én meg 1-2 fiú aki ilyen iramban szőrösödik arcon... :DD Én meg hónalj, +itt meg ott :DDD
2016. máj. 16. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!