Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a hason lévő...

Mit tehetnék a hason lévő szőrszállak ellen?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és a köldököm alatt van néhány szőrszáll..legelső alkalommal borotvával tüntettem el, tudom nagyon hülye ötlet volt. aztán szemöldökcsipesszel de már az sem túl hatásos,eléggé megerősödtek. Most kipróbáltam a gyantát, ez talán jó lehet de nagyon felsértette a bőröm. mintha lehorzsoltam volna a hasam. Fura mert máshol is gyantáztam és ott nem lettem sebes.És fura tapintása van mintha kiszáradt vola a bőröm azon a részen vagy nem is tudom hogy irjam le..van valami más ötletetek a gyantázáson kivül vagy hogy mivel ápolhatnám a bőröm hogy ne maradjon ilyen nyoma?
2015. ápr. 20. 00:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én epilátorral szoktam, de csak óvatosan egyszer átmegyek rajta, és úgy nem lesz az egész csupasz, hanem csak a hosszabb szálakat szedi ki. Így nem sértem fel se a bőröm, és nem is feltűnő, hogy szőrtelenítem. Amúgy a szemöldökcsipesz sem rossz megoldás, csak borotválni nem kellett volna :(
2015. ápr. 20. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én borotválom.
2015. ápr. 20. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Talán még beválhat a napozás, szőkítés... Vagy, ha meg tudod oldani, akkor kozmetikus. A legegyszerűbb a borotva, én is ezt használom, viszont ez tényleg rossz megoldás, csak vészhelyzetben használd.
2015. ápr. 20. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A gyantával leszedted a vékony hasi bőr felső hámrétegét, ezért a horzsolt hatás és az érdesség. Ne piszkáld, akkor nehezebben gyógyul. Esetleg tehetsz rá Pantenol spray-t.


Én epilátorral szedem, óvatosan áthúzom rajta, egy ki Pantenol, és szép is!

2015. ápr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is borotválom, de csak néha, amúgysem olyan vészes.
2015. ápr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Csipesszel szedd ki, az nem bántja a bőrt és nem is erősödik tőle. Ennél jobb módszer nincs.
2015. ápr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
de én nem csak a látvány miatt teszem.attól is félek ha hozzáérnek és észreveszik..ezért próbáltam ki a gyantát. tehát akkor a gyantát semmiképp ne használjam? vagy van rá esély hogy egy idő után hosszászokik a bőröm? esetleg van valami praktika amit gyantázás előtt vagy után kell alkalmazni hogy ne legyen semmi baja a bőrömnek? Amúgy körömvirág krémmel ápolgatom, ez helyre hozhatja?
2015. ápr. 20. 15:02
 8/13 A kérdező kommentje:
amúgy ha csipesszel szedem van hogy beleszakad meg úgy vettem észre hogy néha szőrbenövésem lesz tőle..
2015. ápr. 20. 15:03
 9/13 anonim ***** válasza:
Használj cukorgyantát, azt szőrnövekedéssel megegyezően kell tépni, ezért nem okoz szőrbenövést, és nem bántja a bőrt sem.
2015. ápr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
már próbáltam de sosem sikerült túl jól.. mindig megkeményedett. tudnál irni egy részletes receptet?
2015. ápr. 20. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!