Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen parfümöt...

Szerintetek milyen parfümöt vegyek? (20/F)

Figyelt kérdés
Árban olyan 5000 a plafon. Szeretnék egy olyat aminek jó illata is van és azért pár óra múlva is lehet érezni. Meg örülnék ha könnyen is beszerezhető lenne. (Ne csak rendeléssel 2 hét múlva.)

2016. máj. 17. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Avon Attraction
2016. máj. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nautica Voyage, ár/érték arányban az egyik legjobb, tartós. Dm-ben szokott lenni, de ott lehet hogy több mint 5000.

Esetleg Versace Blue Jeans, Azzaro Chrome

2016. máj. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok, mivel pont most jártam a dm-ben, így az előző válaszom kénytelen vagyok módosítani (pofátlanul drága a dm-ben minden).


Diesel Masculine Plus Plus

La Rive Hitfire

2016. máj. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Én is voltam a dm-ben és nagyon gyenge volt a választék. Volt egy ilyen koponyás police parfüm 5000-ért. Azt tartottam jónak. De minden más drága volt. Legalábbis Ár/Érték arányban. De sajnos ilyeneket nem láttam. Az a Versace Blue Jeans egész jól hangzik, és jókat is olvastam róla. Olyan hol tudok venni?
2016. máj. 17. 22:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Hmm, nálunk a Police is több, meg én attól valamiért nagyon idegenkedem.

Müllerben biztos van Versace Blue Jeans, ott amúgy is nagyobb a felhozatal, csak hát az nincs minden sarkon. De ha van elérhető közelségben, érdemes elmenni.

Ilyen árak mellett én azért átgondolnám a rendelést. Iparfumeria.hu baromi gyorsan szállít, ha reggel rendelek, volt hogy már másnap megkaptam, 2 napnál többet pedig sose kellett várnom.

2016. máj. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!