Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lanyok! Ti mit neztek meg...

Lanyok! Ti mit neztek meg eloszor egy fiun? Es milyen stilus jon be nektek Kerlek nemet es kort is irjatok En 19 eves srac vagyok

Figyelt kérdés

2016. máj. 18. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Úgy egyben megnézem, az alkatát, a mozgását.

Utána arc, szem, kéz.

Az tetszik, ha változatosan öltözködik, pl. van, hogy sportosan, vagy hogy elegánsabban. Leginkább a sportosan elegáns tetszik, farmer, ing, nem sportcipő.

2016. máj. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt ;)
2016. máj. 18. 11:51
 3/8 anonim ***** válasza:

1. Vállak (imádom a széles vállakat és izmos karokat)

2. Alkat

3.arc

4.kéz


Grunge,kicsit rock felé hajló de azért ne legyen derékig erő haja viszont ha vállig ér azt imádom.:) Ne legyen igénytelen. Nem szeretem a túl elegáns,sportos fiúkat.

2016. máj. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elsőre ha lehet, a mosolyát. Az összhatáshoz nálam leginkább a frizura, a stílus és a testtartás(!) számít. Főleg a sportos alkatú, de nem nagyon kigyúrt, sportosan elegáns (pl ing+farmer) öltözéket viselő pasik jönnek be, de szerintem mindent elront ha valaki nem húzza magát ki rendesen, és görnyedten, zsebredugott kézzel mászkál. A fiataloknál sajnos sok ilyet látok mostanában. 27/n
2016. máj. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Eloszor a testet aztan az arcot amihez a haj is hozzatartozik.

Nekem nagyon bejon ha vki ilyen mainstream dolgokat hord de abbol csak feketet :D nagyon szexi szerintem

2016. máj. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat :)

Az baj ha egy fiu nagyon kedves ?

2016. máj. 22. 20:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, kérdező! Ha nagyon kedves vagy, az a legeslegnagyobb baj, és én oda nem mennék a kedves emberekhez! Pfuj :D

(azért nagyon remélem, hogy ezt nem vetted komolyan :D)

2016. máj. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Egyetértek a többiekkel szerintem Rettenetesen fontos a tartás es hogy azert leGyen keDves az illető mert ha például nagyon csúnyán beszél az visszataszító ((((szerintem a fiunak kell eloszor lépnie mert ha a lány kezd az már régen rossz.....))))

Lány vagyok

2016. jún. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!