Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fogfehérítésről tudnátok...

Fogfehérítésről tudnátok nekem dolgokat írni? Például mennyi idő, mennyiért, hol, milyen volt. Nekem az első két fogam között van egy pici rés. Úgy megcsinálják?

Figyelt kérdés
2016. máj. 23. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelnek a tapasztalatok :)

A rés szerintem egyébként egyáltalán nem gond!

2016. máj. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, megcsinálják. A diasztéma nem akadály.
2016. máj. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én zuglóban voltam fogászati fehérítésen 20.000 Ft körül volt. Kb 1,5 órát ültem a székben, ebben benne volt egy fogkő leszedés és a fehérítés.


Bekenték a fogam valami kék krémmel és utána egy lámpa alatt kellett feküdnöm 3x15 percig. A szünetekben a doki lemosta ezt a krémet és megint felkente.


Nekem látszott a végére változás, néhány árnyalat. Azt mondták, hogy van, akinek alapvetően nem fehérek a fogai, hanem sárgák, azoknak nem olyan látványos, mint nekem.

2016. máj. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én a Whiteline-ot használom, és baromi jó. Anyukám dohányzik.....és neki is annyira bevált, hogy folyammatosan vesszük. :)Whiteline 3D a neve azt hiszem. Anyunak a nikotint is úgy eltünteti.....nekem, aki nem dohányzik már 3 alkalom után látványos a változás, anyunak kell 6 alkalom. De egy doboz 10 napos kiszerelésű.
2016. máj. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Előző válaszoló vagyok. Nekem még van egy tartalék teljes dobozzal, ha érdekel valakit.
2016. máj. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat!
2016. máj. 28. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!