Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ideális testalkat centikben?

Ideális testalkat centikben?

Figyelt kérdés
Ismertek olyan oldalt, ami megtudja mondani, hogy a testmagasságomhoz hány cm-es comb, derék, kar ideális?

2016. máj. 25. 16:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
hopszi, találtam egyet :D ha másnak is szüksége lenne rá: [link] Az oldal legalján van egy kékes táblázat, ami tartalmazza ezeket az adatokat :)
2016. máj. 25. 16:22
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Nincs olyan, hogy ideális.
2016. máj. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Értelmes hozzászólás, köszönöm. Mehetsz tovább.
2016. máj. 25. 16:52
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
A mindennapi életben is ilyen bunkó vagy, ha nem tetszik valakinek a véleménye? Tény: nincsen ideális testalkat. Főleg nem centikben megadható formában: vagy szerinted tökmindegy, hogy egy mell körméretét széles hát kontra kis mellel vagy keskeny hát kontra nagy mellel jön ki? Vagy hogy egy comb körméretét az izom vagy a zsír adja ki?
2016. máj. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 crudy válasza:
90%
És szerinted ideális az h össze állítanak egy ilyen honlapot ami be nyög valamit és te ezt bezabálod? Én azt szeretem ha a nőmnek vastag lába és nagy segge van akkor a nőm dagadt az oldalad szerint? Te menj tovább de nem nézz vissza.
2016. máj. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4-es: igen, a való életben is ilyen bunkó vagyok.

5-ös, engem nem érdekel, hogy dagadt nöd van-e, de ha vastagabb, mint abban a táblázatban szerepel, akkor igen, dagadt. Legyetek boldogok.

2016. máj. 25. 18:36
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Tényleg nincs ideális testalkat, mert a szépség relatív és mindenkinek más tetszik, más az ideális.

Van, aki a csontvázakat tartja ideálisnak, van aki azt mondja, hogy legyen nagy melle és kicsi feneke, de van aki meg a molettebbeket szereti, neki pedig az az ideális!


Ha egészségesen táplálkozol és rendszeresen mozogsz, akkor pont lesz..rod, hogy hány centi a derekad és a combod, mert tudod, hogy te mindent megteszel azért, hogy magadnak tetszél, és az nem centikben mérendő.


Most akkor mondom az ideális méretarányt, amit egyesek találtak ki: 90/60/90


És ha naiv vagy, akkor önsanyargató életmóddal el is fogod érni, de gratulálok majd hozzá!

2016. máj. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastad a válaszainkat???


NINCS ideális testalkat centikben. Ezt minden válaszoló leírta tehát válaszoltunk a feltett kérdésre te nagyon értelmes olvasni tudó kislány!!!


Egyébként ha nagyon érdekel akkor TE keress utána és ne mástól várd hogy a s..ggef alá tesz minden választ.

2016. máj. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 crudy válasza:
100%
szerencsétlen...
2016. máj. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Elelvastad az elso valaszomat????? Megtalaltam magamtol is! Meg szerencse, hogy nem a hozzaszolokon mult... Es nem azt kerdeztem, hogy NEKED mi az idealis. Innentol kezdve, nem ertem, minek irod ide te is, meg masok is, hogy nincs idealis testalkat. Nem a velemenyedet kertem.... Na csa. Ugy latom, veletek nem megyek semmire.
2016. máj. 26. 07:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!