Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen parfümöt/EDT-t/testperm...

Milyen parfümöt/EDT-t/testpermetet használtok nyáron?

Figyelt kérdés

2016. máj. 26. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor nagyon szeretem az avonos testpermeteket,kedvencem a cseresznyevirágos.A parfümöket nem annyira,nyáon soknak érzem.
2016. máj. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

The Body Shop testpermeteket ajánlom, igazi minőség! :)

Ha konkrét parfüm illat érdekel akkor én nyáron a Dolce & Gabbana Light blue-t szoktam használni (az illata citrusos, kicsit borsos az ára, 13E körül van) ha pedig olcsóbb kategóriás illatot szeretnél a Beyonce parfümök nagyon jók (nekem már az összes megvolt, a narancssárga Heat Rush és a rózsaszín üveges Wild Orchid a kedvencem). Nyárra érdemes valami friss, esetleg virágos-gyümölcsös illatot választani. A fűszeres, tömény illatokat hagyd meg télre. :)

2016. máj. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ált. parfümöt használok, mert rajtam a testpermetek többsége nem marad meg, ill. azt vettem még észre, hogy azoknak nagyon direkten gyümölcsös az illatuk, én meg a komplexebb illatokat szeretem jobban. Nyáron ált. a friss, gyümölcsös-virágos illatokat szeretem, de szinte mindig mást használok. Most épp egy Tom Tailor lesz soron.
2016. máj. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Victoria's Secret Pure Seduction testpermet
2016. máj. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Avonos testpermet vagy Pedig a Star Nature vattacukros testpermetet :)
2016. máj. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

D&G light blue, ha kint kell rohangálni, ha klimatizált beltérben van dolgom, akkor versace eros pour femme, nyár estinek pedig YSL - black opium.

De emellett még ha tikkasztó meleg van, victoria's secret testpermetet használok.

2016. jún. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!