Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A kozmetikus mennyire tudja...

A kozmetikus mennyire tudja eltávolítani a pattanásokat 100% ban és hányszor kell kezelésekre járni hozzá? Kb.

Figyelt kérdés
2016. máj. 29. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Én jártam anno, kamaszként nagyon pattanásos voltam. Nálam semmit nem ért.

Megcsinálta, másnapig a nyomkodástól voltam piros, utána két napig magamhoz képest tiszta volt a bőröm, majd újra előjöttek a ragyák.


Inkább elmentem bőrgyógyászhoz. Szájon át szedhető gyógyszer mellett 1 hónap alatt hibátlan lett a bőröm, negyed vagy félévig szedtem, azóta minden rendben csak alkalmanként jön ki egy-egy pati, mint mindenki másnak.


Ha csak kicsit vagy pattanásos akkor jó a kozmetikus, ha nagyon akkor inkább bőrgyógyászhoz menj.

2016. máj. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amit a kozmetikus csinál, az semmit nem ér.
2016. máj. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon ragyás vagy, akkor vagy hormon problémád van, vagy túl sok cukrot és csokit eszel. Előbbinél hormon kezelés segít.
2016. jún. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok annyira pattanásos jelenleg akkor melyiket válasszam? kozmetikus vagy a bőrgyógyász? előre is köszi a válaszokat! :)
2016. jún. 3. 15:53
 5/5 anonim válasza:

Régebben én is nagyon pattanásos voltam, nagyon korán, kb 10-11 éves koromtól kezdve folyamatosan tele volt velük az arcom..

Voltam bőrgyógyásznál és kozmetikusnál is.

A kozmetikus semmit sem ért, csak annyit hogy 2 napig égett az arcom és szörnyen piros volt, majd ugyan úgy előjöttek, szóval inkább bőrgyógyászhoz menj.

Nekem sajnos az sem segített...

Kétszer voltam bőrgyógyásznál, első alkalommal egy olyan kenőcsöt írt fel aminek csúnyán kijöttek rajtam a mellékhatásai, begyulladt az egész arcom... Utána vissza mentem, és egy olyan krémet írt fel amit 3 hónapig folyamatosan használtam eredmény nélkül, pont ugyan olyan volt az arcom mint előtte, szóval leálltam vele, és 3. ra már nem is mentem vissza.


Ezek után próbáltam megoldást találni a neten, és szerencsére találtam is, nekem a Manna természetes szappanok nagyon hatásosnak bizonyultak ( [link] ).

Reggel-este átmosom az arcom Ében szappannal ( [link] termekek/szappanok/szappanok-2/eben-arctisztito-szappan ) valamint mivel zsíros is a bőröm heti kétszer használok Sószappant ( [link] termekek/szappanok/szappanok-2/coco-soszappan-shea-vajjal ). A sószappant heti 2 nél többször nem is ajánlatos használni, mert ki is száríthatja a bőrt.


Kb. 1,5 éve használom a szappanokat, gyönyörűen letisztult tőlük az arcom.

2016. jún. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!