Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megéri kozmetikushoz járni?...

Megéri kozmetikushoz járni? Milyen olyan kezelést csinál egy kozmetikus, amit én otthon nem tudok megcsinálni?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és még sosem voltam kozmetikusnál és nem is tudom, hogy elsősorban miért érdemes kozmetikushoz menni?

Most nem azért kérdezem, mert azt gondolom hogy az én bőröm tökéletes hanem tényleg érdekel hogy ti elsősorban miért mentek kozmetikushoz?


+ milyen gyakran jártok és mennyit fizettek?


Köszi!!!



2014. aug. 18. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Én pattanások és miteszerek miatt megyek,havonta,és 5000 Ft-ot fizetek egy kezelésért.


14/L

2014. aug. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azért járok, mert elég mitesszeres a bőröm, néha pattik is vannak, de szerencsére ritkán, inkább makacs mitesszereim vannak. Sajnos alapvetően problémás a bőröm, hol zsírosabb, hol szárazabb, régebben több pattanásom volt és némelyiknek a helye is meglátszik kicsit, tehát nem olyan igazán szép sima a bőröm felülete. Én is 20 éves vagyok, de csak két éve járok rendszeresen (havonta, másfél havonta) kozmetikushoz, mivel két éve találtam egy nagyon jó kozmetikust, akit nagyon szeretek és akihez érdemes járni. Általában csak egy egyszerű arctisztításra megyek, amikor lényegében kinyomkodja a mitesszereimet, tápláló pakolást tesz fel, és kapok egy iszonyatosan jó arc-dekoltázs-felsőkar masszázst. :) Ez 5500 Ft, de a kozmetikusomtól szoktam venni hidratálókrémet is, így arra is ott szoktam hagyni időnként kb. 2000 Ft-t. Illetve eddig már két alkalommal csináltunk mikrodermabráziós kezeléseket, ami nagyon jót tesz az én bőrömnek (ez bőrcsiszolást jelent, eltávolítja az elhalt hámsejteket, szinte megújul a bőr).
2014. aug. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kozmetikus azt is látja amit te nem+ megfelelő termékekkel kezeli a bőrt.Használ uh-t viót,hámlaszt,ha kell.Ezt otthon egyiket sem tudod magadnak.A kezelések ára szalontól és helytől is változnak.
2014. aug. 19. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én havonta járok kozmetikushoz mert pattanásos és mitteszeres a bőröm. Nagyon kedves a kozmetikusom, imádok oda menni. Le szokta radírozni a bőröm, kitisztítja és tesz fel pakolást. Bár sajnos a kozmetikusom elmegy máshova dolgozni es új lesz helyette. Remélem ő is kedves lesz. Ez azért sokat számít nekem. Egy kezelésért 4500 Ft-ot fizetek, illetve szoktam venni krémet ami 5000 Ft, és kb fél évig tart ki. :) 15L
2014. aug. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!