Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 19 éves transzexuális lány...

19 éves transzexuális lány vagyok és szeretnék elmenni műkörmöshöz, de a hangom irtózatosan fiús még és nem tudtam vele mit csinálni. Nem fognak érte megszólni vagy nem elvállalni?

Figyelt kérdés
És annyit szeretnék még kérdezni ez mellé, hogy csak másfél hétre kéne a köröm nekem akkor utána vissza kell mennem leszedetni vagy olyat kell csinálnom ami lepotyog vagy magamtól is letudom szedni? Nem nagyon vagyok otthon a témában.

2016. máj. 30. 18:26
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
várom olyanok válaszát is aki műkörmös és elvállalná ill. segítene :)
2016. máj. 30. 18:29
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

Magától nem fog lejönni, de van olyan gél lakkos amit magad is le tudsz szedni. Vagy csináltasd tartós körömlakkal. De visszamehetsz leszedetni, akkor bármilyet csinálhatsz. Meg van olyan gél lakkos is, amihez tudsz venni lemosót. De ha műkörmöt akarsz, akkor azt is le tudod magad szednu, egy jó körömreszelővel.


Olyat nem fognak csinálni, hogy nem vállalnak el, max furcsálják. Nyugodtan menj csak el.

2016. máj. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
Hetero férfi vagyok és fogadásból meg kellettt csináltatnom a körmöm rózsaszínre. Csak furán néztek viszont a végén mondtam, hogy fogadás. Amúgy merész dolog mert nem egyszer hallottam hogy ilyenért nem ritka ha megvernek. Vigyázz magadra.
2016. máj. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

03 válaszra:

külsőre nem tűnők fiúnak vagy is nem annyira. így azzal nem lenne probléma :)

2016. máj. 30. 18:56
 5/14 anonim ***** válasza:

teljesen kizárt, hogy emiatt ne vállalnának el

egyrészt fizetsz érte, így miért tenné, másrészt meg szerintem meg se teheti

2016. máj. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Probalkozz fiatal lanyoknal,tapasztalatom szerint ok toleransabbak. Huszoneves kozmetikushoz jarok,aki egy 50 koruli novel dolgozik egy helyen. A multkor pont ilyen temarol beszeltek,az en kozmetikusom szivesen fogadna transzexualis lanyt,a masik szinten elvallalna,de nem tul nagy orommel.

Egyebkent sok sikert es kitartast! Remelem,nagyon boldog lany leszel.:)

2016. máj. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
oh köszönöm szépen :) értem az lesz!:)
2016. máj. 30. 22:15
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj keresni fiatalokat, mint ahogy előttem is már írta valaki, azok nem ilyen betonagyúak. Olyanhoz ne menj, akinél meg kellene játszanod magad, ne támogasd még azzal is, hogy hozzá jársz és nála fizetsz.
2016. máj. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
igazából nem érdekel kinek mi a véleménye csak nem szívesen ülők be olyanhoz aki nagyon lenéző az ilyen emberekkel vagy bármi más :)
2016. máj. 31. 09:18
 10/14 anonim válasza:

Egyrészt 1,5 hétre ne csináltass magadnak műkörmöt, mert egy profi csináltatott műkörömnek a felrakása 8k, a leszedése pedig 2-3. Ha tényleg csak ennyire kell, akkor vegyél magadnak ilyen ragasztós körmöt, ragaszd fel arra a 1,5 hétre, és kész.


Engem úgyszintén nem szólnak meg a hangom miatt. Ha tényleg nem látszik rajtad, és megvan a név-és nemváltásod (vagy kpvel fizetsz), akkor nem lesz baj. Csak olyanhoz menj, aki még eddig nem kezelt.

2016. máj. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!