Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha sok lyuk (fülbevalò)...

Ha sok lyuk (fülbevalò) vaan a fülembe akkor meddig kell kiszednem h lehessen fültágítom? Vagy ez nem számit?

Figyelt kérdés

2016. jún. 2. 06:16
 1/4 Phonios válasza:
0%

Feltetelezem hogy lany vagy.

Belegondoltal hogy hogyan fog kinezni 10-20 ev mulva a fultagesz a fuledben mikor mar komoly csaladot akarsz es kezdesz oregedni? Jol nez ki meg minden. De nem hiszem hogy belegondoltal a kovetkezmenyeibe. Ja es azt nem lehet mar visszacsinalni 4-5 mm utan mar.

2016. jún. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi de nem jövőjòslàst kèrtem,de amùgy belegondoltam+,ajànlom figyelmedbe Monami Frostot ès a csalàdjàt :)
2016. jún. 28. 23:07
 3/4 anonim válasza:
Hát 3 a max(fültágesszel együtt) de szerintem úgy néz ki jól ha csak a tágesz van benne vagy esetleg még 1
2018. márc. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól is függ, mennyire vannak közel egymáshoz a lyukak meg mekkora fültágeszt szeretnél.

Én amikor kezdtem a tágítást, nem vettem ki egyet sem. Amikor éreztem, hogy feszül a tágesz feletti fülbevaló/rosszul néz ki, akkor kiszedtem.

Úgyhogy annyit vegyél ki amennyivel kényelmes és szép :)

2018. márc. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!