Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti is szebbek vagytok nyáron?

Ti is szebbek vagytok nyáron?

Figyelt kérdés

2016. jún. 2. 23:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Igen, mert ilyenkorra leszálkásítok.
2016. jún. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
én télen vagyok szebb, mert olyankor a télikabát eltakarja az úszógumimat, a hótaposó bakancstól magasabbnak látszom, a sál befedi az arcom alsó részét, a sapka simlédere meg a tetejét. :)
2016. jún. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én kövér vagyok télen-nyáron, de mégis szebb vagyok azt hiszem. Meg mindenkiről ezt érzékelem akárhogyan néz ki: mosolyognak, meg szagolhatjuk egymás izzadt hónalját 2 cm-ről és az olyan hmmm... bensőséges élmény.
2016. jún. 3. 00:17
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
én rondább vagyok, szarul is szoktam érezni magam. nagyon nehezen viselem a nyarat, rohadtuk izzadok, az arcom vörös lesz, kijönnek a szeplőim... nekem csak a tavasz és az ősz áll jól. :D
2016. jún. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem, zsírosabb az arcbőröm és a hajam, szeplősödöm, még a farom is kipattog :D. De mégis a nyár a kedvencem.
2016. jún. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Rondább vagyok. Izzadok, a fehér bőröm miatt a napon világítok, ha a kelleténél tovább kint vagyok akkor rák vörös leszek és pár napon belül darabokban vedlem le a bőröm.

Utálom a meleget is, rémesem érzem magam olyankor.

2016. jún. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

Nem hinném.Nyár,napfóbiás vagyok.Gyűlölt évszak,a szemem is alig tudom normálisan kinyitni,a nyomulós k... naptól.

Nyári ruhákat meg nem hordok.Ufónak néznek biztos.Mindent utálok,ami a nyárra emlékeztet.Szorongós vagyok gyakran tőle,lehet látszik,így nem megyek sehova csak ha nagyon muszáj.Teszek ellene,de nem könnyű.29L

2016. jún. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is rondább vagyok. Világít a fehér barnulni képtelen bőröm,az arcom leég,szeplősödöm, kipattogok az izzadságtól,tágabbak a pórusaim,a hajam zsíros..
2016. jún. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is rondább vagyok, ilyenkor zsírosabb a bőröm, amitől kijön rajtam a világ összes pattanása is. A hajam is hamarabb zsírosodik. A rövidnadrágokból kilátszik a ronda sebes/heges lábam.
2016. jún. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja, nagyon szép szoktam lenni...

Rákvörös, zsíros fej, tincsekbe összetapadt haj, izzadt és ragadós test. A meleg miatt kipattogok és jó pár pattanásom is lesz. Mindezek miatt meg van egy k**va jó alaphangulatom. Kb. mindig a sírás kerülget vagy átmegyek egy idegbeteg p*csába. Szóval igen, szép és még kedves is vagyok nyáron.

2016. jún. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!