Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szebbek vagy csúnyábbak...

Szebbek vagy csúnyábbak vagytok szülés óta?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 10:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Dagibb, de csinosabb. Most már nagyon jó lenne visszanyerni a régi alakomat (4 éve szültem, és kimondottan kövérnek érzem magam, de azért állítólag nem vagyok olyan vészes, csak régen tényleg vékonyabb voltam), de annak örülök, hogy ettől függetlenül valahogy sokkal csinosabbnak látnak mások, és én is magamat.
2011. aug. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szebb.

Egyrészt nem lettem magától a terhességtől és a szüléstől csúnyább.

Másrészt olyan szinten éltem át a női mivoltomat, ami segített sokkal jobban elfogadni a testemet, szívesebben hordok nőies ruhákat, többet bíbelődök a hajammal, az arcommal, és jobban rá is érek feldobni egy arcpakolást, és ebben takarítok meg pakolászok itthon.


Jobban odafigyelek az egészségemre is: táplálkozás, mozgás, stb, mivel még "dolgom van".

2011. aug. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem szebb. A szülés előtt 49 kg voltam a 165 cm-es magasságomhoz, most meg 53 kg vagyok. Szerintem sokkal arányosabb most az alkatom mint volt. De úgyis csak az számít, hogy a férjem minden nap elmondja mennyire imád és, hogy milyen gyönyörű vagyok.
2011. aug. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Úgy látszik én vagyok a kivétel. :(

Én úgy érzem, csúnyább lettem. A hasam megnyúlott nagyon. Nem vagyok kövér, előtte sem voltam az és a terhesség alatt sem híztam sokat, csak a hasam nőtt, és most nagyon csúnya. A melleim szintén. Picit megereszkedtek és kelet-nyugat irányt vettek. A Az arcbőröm szebb lett, régen pattanásosabb volt, most szinte egy sincs, tehát az jobb lett. próbálom összekapni magam, de mikor már azt hiszem, hűűű, de jól nézek ki, összetalálkozom egy egész alakos tükörrel és újra elszomorodom. :(

Ettől függetlenül nem bántam meg, hogy szültem, mert iszonyatosan imádom a kislányom!!!! :D

2011. aug. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem változatlan. Nem csúnyultam meg, a versenysúlyomat visszanyertem, a bőröm nem nyúlt meg, viszont különösebben szebbnek se érzem magam a terhességtől és szüléstől. A császár hagyott heget, de szerencsés vagyok, bikiniben sem feltűnő.
2011. aug. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan. Igaz, van par kg felesleg, de allitolag mem latszik, majd szoptatas utan leadom. De nem valtozott semmi, mindig is nois voltam, divatos, odafigyeltem a kulsomre es az egeszseges taplalkozasra.
2011. aug. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

3 és fél éve szültem. A versenysúlyomat már egy éve visszanyertem, de a pocimon sajna berepedezett egy kissé a bőr. Ez már sosem lesz olyan, mint volt.


Viszont az az érdekes, hogy nem érdekel! :) A fiam tökéletes, a párom pedig szeret. Bizonyos dolgok amúgy is elkezdenek az ember testén megváltozni 30 felett, viszont mindaz, ami szép, tovább él a fiamban. :) Ami a fittséget illeti, a fiam igazi személyi edző, jobb kondiban vagyok, mint 5 éve, a hajamnak meg kifejezetten jót tett a babavárás. :)


Szóval igen. Inkább vagyok szép, fiatal anyuka, mint öregedő szingli, és sokkal jobban érzem magam, mint 20 évesen. :)

2011. aug. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagyok se szebb, se csúnyább, viszont a testemhez sokkal jobban viszonyulok, mint szülés előtt.

Kevésbé vagyok kritikus magammal szemben, nem szidom magamat, hisz életet adtam egy gyönyörű babának. 2 kg-mal vagyok csak több, mint teherbeesés előtt, és csíkjaim sincsenek. Ennek nagyon örülök. Az alakom teljesen megváltozott: terhesség előtt deréktól lefelé voltam teltebb, és lapos volt a hasam, most a lábam és fenekem kisebb, mint régen, viszont elég nagy és hájas lett a pocakom. Ruhában nem látszik, de én elég rondának találom.

Az arcbőröm szebb lett, a kevés alvás viszont meglátszik a szemem környékén.

2011. aug. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2 gyermek után öregebb lettem kinézetre is. Olyan anyukás. Helyes, viszonylag csinos, de anyukás. 6 hónapja született a 2. baba és most a kg-ok sem akarnak olyan gyorsan olvadni. Fáradt vagyok, kimerült és ez látszik rajtam. 35 éves vagyok. Párom velem egyidős, de 10 évvel fiatalabbnak nézik mostanában. Előtte engem néztek fiatalabbnak nála.
2011. aug. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem változatlan. Az önbizalmam is ugyanolyan, a ruhák is maradtak. Van még pár kg, de az nem zavar egyelőre.
2011. aug. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!