Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon ciki szőrösen menni...

Nagyon ciki szőrösen menni víziparkba? (16/l)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Röviden a helyzet: gyantáztatok, nem borotválkozom, és mivel hamarosan osztálykirándulás lesz (eléggé strandközelben) kerestünk időpontot a kozmetikusommal júni tizenhatra. Eddig mindez szép és jó, az más kérdés, hogy lesz tíz napja visszanőnie a szőrnek az osztálykirándulásunkra, mert úgy jön ki a szabadsága, viszont ma érkezett egy váratlan "jó hír." A lényeg az, hlgy holnap megyünk víziparkba keresztanyummal. Én meg itt állok totál szőrösen, mind a hóbaljamon, mind "odalent", a lábamról és a hasamról nem is beszélve (ott mondjuk világos, a lábamon ritka is, nem olyan feltűnő). A kérdés az, hogy nagyon ciki? Anya azt mondta, fgjam a borotvát és borotváljam le, én viszont aggódom, hogy nem nőne vissza elég hosszan a gyantáztatás idejére, és eléggé kínos lenne ott kihagyni. Mármint anya azt állítja, hkgy addig visszanő meg oda elég rövid is. Ez igaz? Úgy értek odalent nem hagyhatom magamat így, és majd reménykedem, hogy majd addig visszanő, de a hónaljamon tutira nem lenne így, néhol nég most is túl rövid, szóval... A lényeg az, hogy szőrös hónaljal mennék strandra kábé. És nyilván nem magam mellé szorított kézzel akarok lenni egész végig. Szerencsére - vagy sem - nem vagyok pont az a "szemrevaló" típusú lány, szóval nem hiszem, hogy valaki úszás vagy csúszás vagy evés közben akár véletlenül is megnézne. Így mennyi az esélye, hogy mások meglátják? Ti mit gondolnátok, ha látnátok egy ilyen helyen egy kamaszlányt "szőrösen"?

Bocsánat, hogy kicsit sokat írtam!

16/l



2016. jún. 3. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én leborotválnám,megnéznek vagy sem,nekem lenne kellemetlen
2016. jún. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, ez meg a másik fele, ha nem érződik eléggé a szövegből. Viszont akkor az osztálykiránduláson leszek olyan... Ahol meg kég rosszabbul éreznék magam miatta. Nem tudom. De köszönöm a választ!
2016. jún. 3. 22:04
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Istenem... minek ezért kérdést kiírni, olyan könnyű átvágni a gordiuszi csomódat...


" kérdés az, hogy nagyon ciki? Anya azt mondta, fgjam a borotvát és borotváljam le, én viszont aggódom, hogy nem nőne vissza elég hosszan a gyantáztatás idejére, és eléggé kínos lenne ott kihagyni."


Borotváld le. Ha nem nő meg eléggé gyantázás előtt, akkor megint leborotválod és lemondod a gyantázást és konyec.


Egyébként meg csinálj úgy mint minden normális ember, vegyél egy epilátort és old meg magadnak, ne 16 évesen járj kozmetikushoz lekapni még a p..csaszőröd is.

2016. jún. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ciki lenne és tuti nem mennék szőrösen és az osztálykirándulásra,ha nem nőne eléggé vissza,akkor leborotváknám akkor is.

Ennyi...

2016. jún. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan borotváld le. vissza fog nőni, mire mész kozmetikushoz legközelebb. ha nem, akkor ismét leborotválod. 2 alkalom miatt nem dől össze a világ.
2016. jún. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazatok van, akkor most borotválok ekkor is, akkor is :)

Most pedig azért érzem kínosan magamat, mert jól láthatóan páran eléggé szőkének nézhettek... Bocsánat, ha bárkit is felideesített a kérdés.

Még egyszer köszi a válaszokat!

2016. jún. 3. 22:13
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

3-as,azért nem kéne leszólni a kérdezőt,mert kozmetikushoz jár,ugyanis a kozmetikus ezért van.

Ha ez nem vágja derékba a családi kasszát,akkor ez sokkal jobb,mint az epilátor,mert az elszakíthatja a szőrszálakat,ráadásul van akinek nem bírja a bőre(pl nekem intim részen úgy begyulladt tőle a bőröm,hogy pár napig bugyit nem tudtam felvenni),sőt attól is jobb,mintha magának kezdené el tépkedni.

Azt meg külön kikérem magamnak,hogy a normális emberek mind epilátort használnak.

Nagyon sokan gyantáztatnak,mert teljesen máshogy fér hozzá a kozmetikus bizonyos részekhez,mint te,ráadásul valószínűleg ügyesebben is csinálja,mint a legtöbb ember.

2016. jún. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%
Valójában lesz..rom mit csinálsz vagy csinál más a szőreivel, csak felhúztam magam, hogy egy ilyen értelmetlen hülyeségért miért kell kérdést kiírni.
2016. jún. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!