Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki ha anyuék elől titkolódzok?

Kisribizli kérdése:

Ciki ha anyuék elől titkolódzok?

Figyelt kérdés

Ciki az, hogy titkosan csinálok dolgokat?

Anyuék nem engedik a szőrtelenítést,pedig kéne a lábamra és a hónaljamra. Ezt mind akkor teszem amikor nincsenek itthon, vagy épp nem a közelben vannak (pl.: Ház udvarán)

Nem vették még észre eddig. Nagyon nagy bűntudatot érzek ezek miatt, de ha egyszer muszáj?

Légyszives, egy kis életet merítsetek belém :(

13/L



2016. ápr. 10. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz hogy a szüleid nem engedik. Mi az eleve hogy nem engedik? Ehhez nem kell engedély. Nem kell az ilyen dolgokrol tudniuk, ez a te sajat dolgod. Vegyel magadnak borotvat es szortelenitsd nyugodtan magadat.
2016. ápr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már bocs de hülyék a szüleid.A Te tested 13 év körül mar simán lehet.Semmi Gond nincs vele,teljesen normalis ha zavar,Akkor szeded le mikor akarod,Ennyi.Ne legyen bűntudatod ez a te magánügyed és kész. :D
2016. ápr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A szuleidnek kene buntudatot erezni nem neked

Mikor annyi idos voltam mint most te, anyam nem latta a fontossagat h szortelenitsek holott kellett pedig, ugyanis nagyon dus es sotet hajam ebbol fakadoan a szorzetem is.


Nem tudsz mast tenni, csak hogy titokban csinalod. Ha meg nem tetszik nekik, a borotvar nem tephetik ki a kezedbol, nemde? :)

2016. ápr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagyd én is... Engem amúgy csak az zavar, hogyha most nem veszi készre, akkor is ha nyáron fürdőruhába leszek valószínű föltűnik nekik (attól tartok ez rád is igaz). De ne legyen bűntudatod, biztos nem ez az első dolog amiről nem beszélsz nekik.
2016. ápr. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A te tested,azt csinálsz vele amit akarsz ezt nekik is tudniuk kellene. És mondd is meg nekik
2016. ápr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!