Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez szerintetek mekkora mellméret?

Ez szerintetek mekkora mellméret?

Figyelt kérdés
[link]

2016. jún. 8. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok jó a tippelésben, de szerintem 75C.
2016. jún. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
90D, ha kövér... nem igazán látszik a képen, de nem tűnik vékonynak...
2016. jún. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát ezt ennyiből nem lehet megmondani. szerintem kb C-s kosár, de lehet, hogy nagyon fel van nyomva push-uppal és akkor kisebb. a körmérethez meg rendesen kéne látni az egész testét.. miért?
2016. jún. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
C-s
2016. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján nagyon nehéz megmondani, de szerintem nagyobb C-nél, D/E inkább. Nem csak felnyomva van, akkor oldalról lapos lenne, itt látszik azért hogy rendesen van térfogata.
2016. jún. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem "C"-s. Sokkal nagyobb, oldalra is tök nagy kiterjedése van. Szerintem talán "D"-s, de inkább "E"-s, mert egy barátnőmnek is "D"-s és neki ennél talán kisebb. Körméret fogalmam sincs, ahhoz nem látszódik elég a csajból, de ekkora mellek azért nem szoktak 75-s, 80-s háttal járni, biztos nagyobb.
2016. jún. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
Már hogy a fenébe ne járhatnának 75/80-as háttal? Vékony nőnek is lehet nagy melle.
2016. jún. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sztem meg B-s csak közelről fotózta és pushupos.
2016. jún. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!