Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hallottam a cukorgyantáról....

Hallottam a cukorgyantáról. Igaz, hogy gyantázás után csak 2-3 hét után nő vissza a szőr? (és akkor is csak kevesebb szőr) van aki már próbálta a cukorgyantát?

Figyelt kérdés
Amúgy szőke szőr van a lábamon csak nagyon zavar, hogy sűrű és hosszú. A válaszokat előre is köszi!

2016. jún. 11. 07:59
 1/8 anonim ***** válasza:
A cukorgyanta is ugyanolyan, mint a rendes gyanta csak kucsit macerasabb.
2016. jún. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. jún. 11. 15:37
 3/8 A kérdező kommentje:
És fekete szőr nőne vissza?
2016. jún. 11. 18:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Próbáltam már, megégetett, inkább vettem egy gyantamelegítőt 4ezerért. Könnyen használható, kevés probléma van vele és a bőröm is megmarad égés nélkül.


Ha nincs hormonális változás akkor nem lesz sötétebb a szőr. Ritkulni sem szokása.

Ha még fiatal tizenegypár éves akkor lehetséges, hogy sötétedik kicsi, de annak a hormonok az okai.

Évek óta gyantázok, ugyanolyan mint volt.

2016. jún. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2016. jún. 11. 21:05
 6/8 A kérdező kommentje:
És kb mennyi idő alatt nő vissza a szőr?
2016. jún. 11. 21:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Én epilátorhoz tudom hasonlítani. Nekem az epilátor leginkább csak eltépte a szőrszálakat, így két hét után már újra szőrös voltam. Ráadásul elég sötétek voltak, mivel nem igazán tudta tövestül kitépni.

A cukorgyanta nekem tövestül tépte ki, vagy legalábbis többet sikerült neki, így mikor visszanőtt inkább csak pihék voltak, amik azért kevésbé rondák. Ráadásul ritkult is a szőröm. Vannak olyan foltok a lábamon, ahol már alig nő ki őr szál!

Nem tudom amúgy mitől macerásabb a cukorgyanta. Lehet azt is lehúzócsíkkal használni, nem kell "gombócozni" vele. Ráadásul vízzel egyszerűen lemosható nem kell hozzá még plusz olaj.

2016. jún. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Aha, értem! Köszönöm! Akkor kb. olyan 2-3 hét után nő vissza.
2016. jún. 12. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!