Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el hogy nincsene...

Hogy fogadjam el hogy nincsenek telt ajkaim?

Figyelt kérdés
Annyira utálom a számat, mosolyogni sem merek mert akkor tovább vékonyodik. Ráadásul megfigyeltem hogy a mosolyom sem szép mert nem ível felfelé, nem hegyes a szám sarka, hanem olyan semmilyen. Olyan szép lehetnék ha normális szám lenne de így még átlagosnak is alig érzem magam, és ez úgy elszomorít. Nem akarom megműttetni mert még ha össze is kaparnám rá a pénzt, félek hogy nagyon természetellenes lenne. Sajnos mélyharapó vagyok és ez csak ront a helyzeten, kisebb koromban évekig sírtam hogy hadd legyen fogszabályzóm de anyám nem engedte. Huszonévesen meg már szerintem késő, de már annak is örülnék ha a fogaim nem befelé állnának, hátha adna némi tartást a szám körüli résznek mert így az egész terület olyan befelé eső és undorító. Van barátom de attól még utálom magam, nem a pasikról van szó hanem szeretnék szép arcú lány lenni... imádom a rúzsokat is, de annyira szerencsétlennek érzem magam ha használok, mindig rettegek hogy kinevetnek hogy ekkora szájra minek... Mit tegyek?

2016. jún. 11. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Legyél meg elegedve magaddal. Nyugodj meg latod a baratodnak is ugy tetszel amilyen vagy akkor meg legyen onbizalmad es mosolyogj. :) gondolj arra hogy van akinek pl. Nyulszaja van es hogy o hogy erezheti magat szoval neked sokkal jobb. :) ne foglalkozz masok velemenyevel legyel elegedett magaddal akinek meg valami nem tetszik az sz.rjon sunt. :) ugyhogy fel a fejjel szep vagy igy is ne keseredj el. Mosolyogj. :)
2016. jún. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Próbálom így felfogni, csak mindig vannak borzalmas napok amikor fáj tükörbe nézni is és felnagyítódnak ezek a dolgok amik zavarnak magamon... a barátomat sem akarom megbántani , de elsősorban akkor lennék boldog ha magamnak tudnék tetszeni :)
2016. jún. 13. 20:10
 3/5 anonim válasza:
100%

Sosem keso a fogszabalyzohoz!

Tobb olyan ismerosom is van, akik huszonevesen lettek fogszabalyzosok.

2017. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kylie jenner divatba hozta a szopos szájat, az arcodhoz viszonylag telt jol nez ki,egy kis jó kis ruzsal felturbozva,én imadom a szines ruzsokat,szajfenyeket,pedig nincs extra vastag szam én egyszer kaptam meg hogy vekony a szám, de nem az,közepes,és nem töltetem fel nem állok be a ponros sorba,sminkel néha vastagabra sminkelem,de bármikor letudom tórölni.
2020. jún. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha enyire zavar, valahogy próbálj félre tenni, és töltesd fel de ne kacsaszájra hanem kulturált jól dolgozó plasztikai sebeszt keress aki észerű árakon tölt, van ahol olyan 75-ezerért meg lehet úszni, az meg sztem nem olyan sok.

De előbb a fogszabályzást kéne, ugyanis rengeteget számít az arc karakterben a fogsor! Nekem kereszt harapásom van laikus ember nem mondaná meg hogy bármi furi az arcomon miatta, de az álkapcsomra kihat, pl én észre veszem hogy a jobb oldallt szebb az arcom mint a ballon. Nekem meglesz csináltatva előbb utóbb, szerintem nem ördögtől való dolgok ezek.:)

2021. aug. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!