Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincsenek olyan barátaim...

Nincsenek olyan barátaim akikkel eltudnék menni netalán bulizni meg csavarogni 19 évesen. És az egész 19 évem így telt el. Peddig én nyilt vagyok mindenkivel. Miért van ez? És mit csináljak ellene, hogy megváltozzon az egész?!

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
velem is ez volt amikor vége lett középsulinak minden barátom osztálytársam eltávolodott egymástól szép lassan elmentek külföldre v az ország másik felére egyetemre... aztán elkezdtem dolgozgatni meg mindenféle tanfolyamokra járni ahol rengeteg új emberrel ismerkedtem meg lettek új barátaim, sok sok haver. Ez pár éve volt azóta régi osztálytársaimmal is újra jóba lettem de muszáj megjegyeznem hogy ezért nekem is sokat kellett tennem hogy fel frissítsem ezeket a kapcsolatokat magyarul ne várd meg h történjen valami hanem te is tegyél érte. Mivel nem ismerlek nem tudom mik a lehetőségeid de próbálj ki új dolgokat járj el új helyekre aztán majd alakul. 23/f
2010. dec. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát néha én is így érzem és rájöttem h magamba kéne keresni a hibát mert mindig az van h egy évig tök jól elvagyok velük utána meg mintha kerülnének és rájöttem arra h igazábol én unom meg őket és már nem úgy viselkedem velük ahogy kéne... Nem lehet h ez a gond veled is ? Próbáld meg azt h felhívod mondjuk egy régi pl általános sulis barátodat hogy van e kedve átjönni nem hiszem h nemet mondana és aztán majd alakulgatnak a dolgok. am teljesen együtt érzek veled nekem is mostanában ilyeneken jár az agyam :)

16F

2010. dec. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez a helyzet. Az a baj, hogy nem találok témát amiről beszélgethetnék a többiekkel. Van társaságom egy másik városban, de ők sem olyan közeli barátaim, mert így még nehezebb kapcsolatot kialakítani. A szüleim nem engednek el egyedül sehova sem. Te már felnőtt vagy úgyhogy szerintem eljárhatnál különböző helyekre, ismerkedhetnél.

A másik probléma ami nálam is előfordult hogy a végén már túlságosan akartam barátkozni, és mindenkihez odamentem, csak hogy barátkozzon velem. Ezt a többiek érzik és még rosszabb lesz. Ezt csak úgy sikerült legyőznöm (de még mindig nem teljesen sikerült, de már alakul) hogy elmentem egy pszichológushoz aztán pszichiáterhez. Nem olyan szörnyű, mert használ. Én olyanhoz mentem, aki homeopátiás szereket írt fel.

És ne akarj minden áron barátokat szerezni, mert nem biztos, hogy olyan társaságot találsz ami neked megfelel. Most hogy így visszagondolok rá, általánosban nagyon hülye osztálytársaim voltak és végülis örülök, hogy nem álltak velem szóba. Lehet, hogy akkor most én is olyan lennék.

15/L

2010. dec. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Velem is megtörtént 2x is hogy összebarátkoztam valakivel, aztán pár hónap múlva megszakadt a kapcsolat, nem akartak velem beszélni sem nem tudom miért. Az egyik az osztálytársam és ő lett a legnépszerűbb mostanra :(

Az előző 15/L vagyok

2010. dec. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Velem ugyan ez a helyzet. Pontosan, ahogy leírtad.

Amúgy hol laksz? én Pest mellett, 20/L.

2010. dec. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyatád-on lakom Somogy megye!:(
2010. dec. 28. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!