Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért fáj a köldökpiercing?

Miért fáj a köldökpiercing?

Figyelt kérdés
Már 9 hónapja megvan, titán ékszerrel kezdtem, nagyon szépen begyógyult, és semmi probléma nem volt vele, Octenisept fertőtlenítővel kezeltem sokáig. Kb 3 hónap után kicseréltem orvosi fémre, akkor kezdődtek a problémák, elkezdett feszíteni, mintha begyulladt volna belülről, és kb 1 hét után enyhe nyomásra genny jött belőle...Gyorsan visszacseréltem titániumra, és kezeltem tovább Octenisept-tel, de azóta sem jött teljesen rendbe a probléma, viszont fájni már egyáltalán nem fájt. Gondoltam ismételten teszek egy próbát orvosi fém piercinggel (nagyon szívesen vennék titánt, de iszonyúan gyatra a választék belőle...), kicseréltem, és érdekes módon az enyhe gennyszivárgás elmúlt a gyakori Ocetniseptezésnek köszönhetően, viszont eléggé fáj, főleg bizonyos mozdulatok során...Fogalmam sincs mi lehet a gond, arra is gondoltam, hogy esetleg vastagabba szára, mint a titánnak, és ez feszíti a bőrt? Nem tudom h mit csináljak, el fog-e ez múlni hosszabb fújkálás hatására, vagy megint cseréljem vissza az eredetire...

2016. jún. 11. 20:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!