Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A "lötyögő köldökpiercing"...

A "lötyögő köldökpiercing" effektust ellehet kerülni valahogyan?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy köldökpiercing körüli bőr a szúrás után egy idővel (hallottam a pár héttől egészen fél / egy éves időintervallumot is) durván összemegy, és ezáltal a piercing lötyögni fog? Így látszódik a szára. Ez esztétikai hiba, de barátnőm köldökpiercingje egy év után kiesett, mert elengedte a bőr. Hogyan kerülhetném el ezt?


Szeretnék piercinget, már meg is vettem egyet, és egészen tuti-biztosan megcsináltatom, csak kíváncsi vagyok, hogy ellehet-e kerülni, azt a jelenséget. Olyat is olvastam a neten, hogy a piercing csak pár évre szól, mert kilöki a szervezet. Rosszul hangzik. Főként ez miatt írtam ki ezt a kérdést, ill. barátnőm rossz tapasztalata miatt.


Ha számít, egy titánium piercinget vásároltam (a fülem is érzékeny a bizsura, begyullad tőle, ezért elővigyázatosságból, direkt választottam fémet), aminek a szára pontosan egy centi hosszú. Vegyek hosszabbat, vagy kezdhetem ezzel? Mit javasoltok? Köszönök minden választ előre is! 22/L


2016. márc. 22. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális helyre menj! Nekem kb 13 éve van, és nem esett ki!
2016. márc. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ilyesmit szeretnék: [link]



És ilyesmit nem: [link]

2016. márc. 22. 15:37
 3/3 anonim ***** válasza:
A bőrödtől függ. Nem mindenkinek a szervezete tudja szépen befogadni a piercinget, sokaknak kinő, ezzel igazság szerint nem tudsz mit csinálni. Ha jól is szúrják, ha jól is utókezeled, akkor is előfordulhat hogy kilökődik.
2016. márc. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!