Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek jó az alakom,...

Szerintetek jó az alakom, vagy fogyjak/ hízzak egy kicsit?

Figyelt kérdés

166 cm, és 42 kiló vagyok, 15/L. Tudom, hogy nincs semmi mellem. :D

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2016. jún. 12. 13:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Neked csak szimplán sportolnod kéne (nem futnod),rendesen edzened.
2016. jún. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem teljesen jó.

15/L

2016. jún. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nagyon szép vagy, sokan szeretnének ilyen alakot, köztük én is. :D Egykorú vagyok veled, és 160 cm 52 kg, és bár nem kövéreztek még le, de vigyáznom kell már arra, hogy mit eszem. Viszont te nyugodtan egyél mindenfélét, és semmiképpen ne fogyózz! Ha esetleg néha megszólnak, ne foglalkozz velük, mindig vannak rosszindulatú emberek. (Ezt tapasztalatból írom, mert barátnőm vékobyabb mint te, de nem tehet róla, így született, és már sokszor beszóltak neki. :( Pedig ő is nagyon szép, és már nem hiszi el...)
2016. jún. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
47%

egy icipicit lapos a feneked de ennyi

volt barátnőm modell volt és ő is kb ilyen alkatú volt

2016. jún. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
65%
Szuperul nézel ki! (Igen, vékonyan is lehetsz szép!) A melleddel meg nincs semmi bajod, sokan pont ezt szeretik. ^^
2016. jún. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
24%

Hízni!!

Ne haragudj,de olyan az alakod mint egy 8 éves kislánynak.melled pedig semmi nincs

17/L

2016. júl. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Az a lényeg hogy érezd jol magad, ha igy érzed jol magad ne kell hizni, de tény ha szeretnél nagyobb melleket kezdj el enni egy picit több kalóriát, szénhidrátot fehérjét, húst, és még lehet jobban is érzed magad utánna, és az édességet sem kell megvetned hisz éppen az a cél hogy hízz
2016. szept. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Sza.

Elkuldod nekem a kepet?

Metr a kepfeltoltes megszunt!!!!

2017. jan. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!