Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 évesen, hogyan fogyjak le...

13 évesen, hogyan fogyjak le a nyár végére? Igazából csak a hasamból szeretnék egy kicsit fogyni.167 cm,52 kg. Én ezt egy picit sokallom a hasam miatt. Úgy érzem a hasam miatt vagy ilyen kövér. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm.
2015. jún. 25. 01:23
 1/9 anonim válasza:
100%
Teljesen rendben van a súlyod, sőt...egy grammot nem kell fogynod. Ha a hasad zavar, alakot formálj, ne fogyj. A neten kismillió tipp van az alakformálásra, google a barátod.
2015. jún. 25. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kezdj el sportolni.
2015. jún. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

166 cm es 59 kilo vagyok.

Szerintem egy hangyaf.sznyit se kell leadnod.

2015. jún. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Egyáltalán nem sok, doszt elég. Különben is ha fogysz mindenhonnan fogysz. Külön a hasadről, vagy a fenekedről vagy onnan ahonnan akarsz! A hasadat pedig edzed, nem kell más hozzá, csak reggel délben és este 60-100 közt egy egy adag felülés. Hasznosak a megtartó gyakorlatok is, de bő a választék a neten is.
2015. jún. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
ouuu ezt nemertem...en 13 eves koromban nem azt neaztem hogy hogy nezek ki hanem az Indul a riszat a tvben!De most komolyan....meg a tinedzser korba sem leptel be...erre boven raersz odafigyelni majd 15 eves korodtol felfele!es nekem nehogy azt mond hogy a 13evesek tinik mert nem!....szoval ulj csak le nyugodtan itt a nyar halgass zenet nezz tevet legyel kint aszabadba es fejezd be ezt a hulyeskedelt amig valaki pofan nem basz! 16/L
2015. jún. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

".erre boven raersz odafigyelni majd 15 eves korodtol felfele"


Hulyeseg. Az egeszseges taplalkozast es a sportot kisgyerekkorban kell kezdeni, nem akkor amikor mar elhizott huszoneves az ember es hirtelen eszreveszi hogy hopp, de kover vagyok.

2015. jún. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem nem kell fogynod mert én 162 cm és 78 kg vagyok 12 éves lány
2015. jún. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem nem kell fogynod mert én 162 cm és 78 kg vagyok 12 éves lány"


Azert nem kell fogynia mert te kover vagy? Erdekes gondolatmenet :)

2015. jún. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. jún. 25. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!