Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezeken kívül a mai fiatalok...

Ezeken kívül a mai fiatalok "szlengjeit"? Egész nap nem hallni mást. Pl. : vook=vagyok nm=nem . Ez olyan menő lenne? :/

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 16:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is elég durvák vannak. Én msn-en még a 'vok'-ok sem használom, csak ilyeneket, hogy: v=vagy, vmi=valami, h=hogy, nm=nincs mit :)


az ilyen cejj meg pucc és társaitól hányingert kapok :\

2010. ápr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

igénytelenség. utálom ha valaki így beszél. igen ezzel a beszédstílussal azt hiszik menő, mint a dohányzással és a piálással/részegséggel. én csak az alapvető dolgokat szoktam rövidíteni a fősuli miatt(de ezzel nem hiszem hogy egyedül lennék :D.pl.: ill.(illetve) h(hogy) meg amik jönnek és le tudom őket rövidíteni(gazdaság:gazd; társadalom-társaság:társ) és ennyi :D ja és sose beszéltem így és nem is fogok már szerintem :D

19/L

2010. ápr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Az én haverjaim nem beszélnek így, mi is cs msnen használjuk. Tök praktikus. Általában csak ezeket használom: cs=csak nm=nincs mit vok=vagyok vmi=valami vki=valaki vhol=valahol v=vagy h=hogy besz=beszélni meg még van egy csomó rövidítés... Ha társaságban használják, beszéd közben, az tök gáz, sőt több, mint gáz... Ha azt hiszik, hogy menők, hát hidjék, de cs lejáratják magukat...


13/L

2010. ápr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
előbn gááz.. dee itt nm .:)
2010. ápr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
se msnen sem smsben sem élőben ne használjon senki ilyet nevetséges 16/L
2010. máj. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én szerintem azon ritka emberek közé tartozom, aki még msn-en, vagy sms-ben sem használ szinte semmilyen rövidítést, nemhogy élőben... Élőben ez abszolút no comment kategória, de még írásban is tud idegesíteni, ha túlzásba van víve. A "cejetlek" meg hasonlóktól meg engem is a hányinger kerülget. :S Ez már tényleg a legalja, és aki ilyeneket használ, az süllyedjen el! Bocs, de én így érzem.
2010. máj. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én csak és kizárólag sms-ben szoktam használni...mert ott ugyebár, adott mennyiségű karakter áll a rendelkezésünkre..., de msn-en már szerintem gáz...:S hiszen ott bármennyit lehet írni, arról nem is beszélve, hogy leírni a teljes szót...nem telik sok időbe...

A szóbeli beszédben a leggázabb:D

A töritanár mesélte, hogy volt, aki az érettségin az egyházat úgy írta le, hogy 1ház XD--->na ez tényleg nagyon durva volt...

Egyébként szerintem inkább az ilyen nyálas, kis pics@k beszélnek így...

2010. máj. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Így senki sem beszél élőbe. Hagyjuk már..

Msn-en meg tök természetes nekem a rövidítés.:D

2010. máj. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
ez gáz
2010. máj. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

én is így beszéltem/írtam.. egyedül az am=amúgy maradt meg így (msnen).

Addig csináltam ezt amíg nem kezdtem el levelezni az irodalom tanáraimmal.. értették mit mondok, de elnézve az ő szókincsüket és a választékos szavak alkalmazását, rájöttem, én eddig úgy beszéltem mint valami gyökér, és gáznak tartottam magam.

Nos, 17 éves koromtól kezdve nagyon idegesítő, irritáló kezdett lenni.. sokszor rászóltam msnes is másokra, de személyesen már egyáltalán nem tűröm el. Egyszerűen nem lehet komolyan beszélni egy ilyen emberrel sem.

A "dicsak" és a "he" a leggusztustalanabb mind közül..

2010. máj. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!