Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik fülemben hordhatok két...

Melyik fülemben hordhatok két fülbevalót?

Figyelt kérdés
Szeretnék még egy fülbevalót hordani a bal vagy a jobb fülemben. Vagy az ciki? Számít melyik fülembe csináltatom vagy tök mindegy? (20 éves lány)
2008. szept. 26. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen mindegy :) A pasiknál volt régen valami jelentősége (h buzi vagy nem), de már mindenki összevissza furatja.

Nekem a jobb fülemben van három, a balban 2, ugyanis balra fésülöm a hajam és jobban látszik a jobb fülben a 3 fülbi :)

2008. szept. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ronda.

Hordhatod, csak utálni fogom, ha meglátlak.

Szerintem EGY (pár) fülbevalót vegyél fel egyszerre. Olyat, amelyik önmagában is megállja a helyét.

2008. szept. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nem számít, hogy valamelyik hozzászóló utálja vagy nem utálja, teccik e neki vagy nem, az a lényeg hogy neked tetszik, jelentőse pedig abszolút nincs, hogy melyikben hol és hány van. Nekem egyikben öt, másikban hat. Pici arany pöttyök.
2008. szept. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a bal profilom kicsit szebb nekem azért van jobban kiművelve az a fülem:)
2008. szept. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igaz, hogy már nem lehet túl aktuális a kérdés, de szerintem tök mindegy... tudom, senkit nem érdekel, de nekem pl. a bal fülembe 4, a jobba 3 van :D
2008. okt. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy meik füledbe löveted, ameikben tetszik vagy jól áll! Nekem pl. a balban 1, a jobban 3 lyuk van és a jobboldaliban 2-őt én csintem magamnak és NEM fájt, pedig én írtózok a tűktől és nagyon alacsony a fájdalom tűrő képességem:)
2008. okt. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!