Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen szemoldok all jol nekem?

Milyen szemoldok all jol nekem?

Figyelt kérdés
Hosszukas arcom van,feher bőröm, mogyorobarna szemem es barna hajam. A szemoldokomet a kozmetikus 3-as barnara festette. A multkor tul vekomyra szedte igy mar felek elmenni. Most mar kicsit vastagabb es kezd surubb lenni. Van essence szemoldokporom amibrn a sotetbarna es egy vilagosabb arnyalat van. Az lenne a kerdesem hogy milyen vastagsagu szemoldok all jol nekem es h mivel.tudnam szepen es termeszetesre megcsinalni?

2016. jún. 16. 08:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leirni h hogyan lehetne szepen megvsinalni vele?
2016. jún. 16. 08:33
 2/2 anonim válasza:
Menj el egy másik kozmetikushoz mert így hogy nem láttunk rólad kèpet így nagyon nehéz erre válaszolni majd a másik kozmetikus segít benne. Amúgy ha ez megnyugtat èn is mindíg killodok a szemöldökömmel nekem se olyan vastag amilyet akarok. Mindíg elvèkonyítja valaki.. De ha engem kèrdezel ezek alapján akkor [link] A harmadik kèp színbe is meg minden.
2016. jún. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!