Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy lánynak 170 centihez 50...

Egy lánynak 170 centihez 50 kiló már az anorexiás kinézetű kategória?

Figyelt kérdés

Sokan megdìcsèrnek milyen vèkony vagyok, de èn túl vékonynak érzrm magam ès hìzni nem olyan egyszerű.

A lábaim az 50 kilómból kb 25 de így legalább az nem fogpiszka, máshol szinte teljeseb lapos mindenem.

A fenekem formás, de sajnos nincs rajta mit fogni, így nem túl kerek. A mellem is épp, hogy nem kicsi, de a felső testem egyszerűen olyan mint egy ropinak, a karjaimat utàlom a legjobban. Csak csont ès bõr.


2016. jún. 16. 18:10
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

*Èrzem

*teljesen

2016. jún. 16. 18:12
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha nem kerek a feneked es fogni sincs mit rajta akkor mitol formas?
2016. jún. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
edzél súlyzóval, valószínű életedbe nem sportoltál
2016. jún. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Kenzo Tenma ***** válasza:
Tömegnövelő étrend+súlyzós edzés. Olvass utána.
2016. jún. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 opened paradise ***** válasza:
Szerintem jó,de ez csak elmélet és nem látunk. De az se számítana,itt egyedül a te látáspontod és érzéseid számítanak!
2016. jún. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
mi az az anorexiás kinézetű? 80 kilós lány is lehet anorexiás.
2016. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Az anorexia egy betegség, ne keverjük a vékony testalkattal. Edzened kéne és megfelelően étkezni mellette...
2016. jún. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
17%
Nem:) szerintem 1000x jobb mintha kövér lennél:)
2016. jún. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Sunshinedoll ***** válasza:

Az anorexia nem testalkat, hanem egy komoly betegség.

És igen, az 50 kiló 170-hez igencsak kevés, bár nyilván nem ismerem a csontozatod, izomzatod, életmódodat. H abból indulok ki, én hogy néztem ki 172 centisen 54 kilóval, akkor az 50 kiló valóban sovány.

Lényegtelen, hogy mások mit mondanak, te nyilván nem érzed jól így magad, javaslom, hogy kezdj el súlyzós edzést tömegelő étrenddel.

2016. jún. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Annak a válaszadónak üzenem, aki szerint nem sportoltam soha üzenem, hogy de igen, táncoltam is és elég sokat vagyok úton is ráadásul mindenhova gyalog megyek, ahova lehet vagy bicajjal, nem vagyok az az üldögèlõs típus.

Sajnos nem tehetem meg anyagilag, hogy sokat vàltoztassak az ètrendemen, fehèrjèt szedjek, de a konditermen màr elgondolkodtam, bàr tömegnövelõ nèlkül nem sokat èr, de legalàbb mèg több ètelt igènyel a testem. Persze nem mekis szemetet eszem, rendes főtt kaját.

Tudom, hogy az anorexia egy betegsèg, nem is magára a betegsègre gondoltam, hanem az azzal járó soványsággal.

Pont ezért nem anorexiásnak ìrtam, hanem "anorexiás kinèzetnek", ami egyenlö a nem egèszsèges soványsággal.

Attól, hogy valakit anorexiásnak hisznek/látnak, nem biztos, hogy az is.

2016. jún. 16. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!