Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy lánynak 170 centihez 50...

Egy lánynak 170 centihez 50 kiló már az anorexiás kinézetű kategória?

Figyelt kérdés

Sokan megdìcsèrnek milyen vèkony vagyok, de èn túl vékonynak érzrm magam ès hìzni nem olyan egyszerű.

A lábaim az 50 kilómból kb 25 de így legalább az nem fogpiszka, máshol szinte teljeseb lapos mindenem.

A fenekem formás, de sajnos nincs rajta mit fogni, így nem túl kerek. A mellem is épp, hogy nem kicsi, de a felső testem egyszerűen olyan mint egy ropinak, a karjaimat utàlom a legjobban. Csak csont ès bõr.


2016. jún. 16. 18:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez testalkat kerdese. En 174 centihez vagyok 52 kilo, de megis C-s melleim vannak meg nagy, kerek fenekem. Szerintem te ilyen testalkat vagy ugyhogy edzes nelkul semmikepp ne kezdj tobbet enni, mert csak formatlan lennel.
2016. jún. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nem kell tömegnövelő tápkieg, ha szilárd kajából is el tudsz érni kalóriatöbbletet. A tánctól meg senki nem lesz izmos. Sőt a nők koksz nélkül még a konditeremben sem lesznek túl izmosak, mert huszadannyi tesztotszteront termelnek, mint a férfiak, ezáltal sokkal nehezebb a dolguk izmosodás terén.
2016. jún. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia! Ez attól függ, milyen eloszlás. De határeset. Képet mutatsz priviben?
2016. jún. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Aki ìr privit annak mutatok kèpet :)
2016. jún. 18. 22:27
 15/15 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem, nagyon szép vékony lehetsz, sokan ölnének is érte :D
2016. jún. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!