Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A kék szemű-szőke hajú lányok...

A kék szemű-szőke hajú lányok általában a sötétebb árnyalatú (sötétbarna szem, fekete-sötétbarna hajú) férfiakért vannak oda?

Figyelt kérdés

Én ezt tapasztalom kb. minden ilyen lány ismerősömnek ez jön be.Nekem világoskék szemem van,kb olyan mint a trópusi tenger,a hajam régen szőke volt de mostmár átmenet a barna s a szőke közt.A lényeg hogy nem tudom miért,de nekem mindig is a hozzám hasonlóan kék szemű lányok jöttek be természetes szőke hajjal,esetleg világosbarna.DE sajnos azt vettem észre h a lányok általában a barna szemű/hajú fiúkért vannak oda.

Ti nektek melyik jön be jobban,s miért?Szerintetek ez így van?

Kort és nemet is írjatok légyszi!



#szemszín #kék-barna szem
2016. jún. 18. 19:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Számomra ez lényegtelen, az ápoltság és a kisugárzás sokkal nagyobb szerepet játszik a vonzalomban, mint a haj- és szemszín. 18/L
2016. jún. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
50%

Világos bőrű, sötét hajú és szemű vagyok, a barátom is.

De jártam már szőke, kék szemű, sőt ázsiai és sötét tónusú sráccal is...

Emberfüggő minden.

19L

2016. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Úgy általában a lányoknak jobban bejönnek a sötét hajú és szemű pasik, mindegy hogy a lány milyen tulajdonságokkal rendelkezik. Egyszerűen sokkal macsósabb egy fekete vagy barna hajú pasi. Bocsi, de számomra taszító a szőke haj férfinál, a kék szemmel nincs gond, bár a barna jobban bejön, mert kellemesebb belenézni, mint egy rideg kékbe. A fekete szem a leggyönyörűbb, sajnos nagyon kevés van belőle, egyszer láttam csak életemben, egy egy éves kisfiúnak volt...
2016. jún. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
utolsó: fekete nem létezik, csak nagyon sötét barna...olvass utána
2016. jún. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de ez feketének tűnt, teljesen egybeolvadt a pupillájával.
2016. jún. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
En barna szemu barna haju csgyok egy csomo kej szmu szoke fiu tetszett de meglattam egy helyes barna szrmu fiut es egybol jobban tetszett sokksl nem tudom miert olyan csabito a sottet barna szem.
2016. júl. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
39%
#5 azaz kerdezo! En zoldeskek szemu soteszoke haju ferfi vagyok! Anyam egesz csaladja mind anyai mind apai felmenoi 90% ban sotethaju sotetszemuek voltak! Apamnak volt olyan haja mint nekem es a szokehaj/vilagosszem volt a nagyobb atuto ereju! ;) Nekem voltak barnaszemu barnahaju es szokehaju noim is a volt elettarsam is hasonlo pigmentacioval rendelkezett mint en! Ha jo a tested meg tetszik az arcod nekik nem erdekli oket milyen a szemszined! Ezzel en is igy vagyok nokkel kapcsolatban! Egy kitetellel! Nem europai szarmazasu no soha sem kellene! Taszitanak a mas rasszhoz tartozo nok! :)
2016. júl. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Elozo, azert az azsiai nok kozott vannak szepek.
2018. ápr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz.. nekem is kék szemem van és aramybarna hajam es inkább a szőkès-vilagosabb barna haju, kék vagy barna szemű fiúk jönnek be
2018. ápr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Cicckiss válasza:
Nálam nem a szín dominál hanem az hogy a pasi göndör hajú és kedves arcú!
2021. okt. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!