Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen gyakran kell járni...

Milyen gyakran kell járni gyantáztatni? Hogyan készüljek? (intim gyanta, férfiaknak)

Figyelt kérdés

Első alkalommal megyek gyantáztatni (combok, pénisz, herék, szeméremdomb, gát, ánusz, fenék) jövő héten.


Kell valamilyen különleges módon készülnöm?

Milyen sűrűn kell járni, hogy ne legyen túl nagy a szőr?


Mennyire gáz, ha véletlen erekcióm lesz?



2016. jún. 22. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Én pár évig jártam gyantáztatni fiúként, és 4 hetente mentem. Gyantázás után 2 hétig volt sima, és másik két hét kellett, hogy megnőjön gyantázható hosszra.


Az erekciótól ne félj, nem fog összejönni még akkor sem ha akarnád. Nekem sosem volt kb 5 év alatt. De amúgy a kozmetikus csajjal kitárgyaltuk ezt a témát többször is, és azt mondta erre, hogy ha erekcióm lenne, az sem lenne gáz, nem csinálna belőle gondot, folytatná úgy is. :) Az volt erről a véleménye, hogy teljesen természetesnek venné a reakciót. :))

2016. jún. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
"Szerencsére" nem a dögös kozmetikus csajhoz kerültem. :) De azért mégiscsak ott fog matatni. 2 óra hosszára írtak be, az valós lehet?
2016. jún. 22. 17:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én kozmetikusom elég dögös csaj, mégsem volt ilyen gondom. Nem úgy nyúlt általában hozzám, hogy zavarba hozzon. :) Nekem akkor mozdult meg kicsit néha, amikor már meztelenül felfeküdtem, és még közvetlen előttem pakolt, rendezkedett egy kicsit az alsó fiókban nekem pucsítva a feszülős fehér nadrágjában, meg feszes topjában, miközben elég jól átlátszódott a tangája, meg a popsija formája is. :) Aztán meg a másik, amikor még az első gyantát kente fel. Ekkor még a meleg gyanta kellemes, és a finom puha kezével, feszíti a bőrt, hogy jól el tudja kenni. Az első rántás után viszont szertefoszlik minden erekcióra késztető érzés. Majd a legvégén lesz újra érdekes, amikor kész vagy és bekrémezi a bőrödet. De ezt sem úgy csinálja, hogy percekig simogatja a szerszámot, hanem pikk-pakk beken, nagyjából elsimítja, majd te magadnak elkenegeted precízebben. Ráadásul ezt nem minden kozmetikus csinálja, engem a 3-ból csak ez az egy legdögösebb csajszi kenegetett, a többiek ideadták a kencét, hogy szolgáljam ki magam.


Szóval nem kell betojni, nem úgy fog hozzád érni.


A 2 óra nagyjából reális ennyi mindenre, de ez több mindentől függ. Ha első gyantázó vagy, akkor mindig kicsit többet szoktak rászánni, mert nem tudják mekkora bundád lesz, és te magad hogy fogod bírni, hányszor kell megállni. Ő a saját tempóját nagyjából meg tudja saccolni, de a bundád vastagsága függvényében ez változhat. Nekem pl intim, fenék, teljes láb volt 2 óra.

2016. jún. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké. Köszi a hasznos hozzászólásokat.
2016. jún. 22. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!