Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 11 éves vagyok és sajnos...

11 éves vagyok és sajnos nagyon szőrös a lábam. Ha hajnyíróval szedem le az úgy jó? L.

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok itthon és nincs más eszköz,mint egy hajnyíró. Ha nullással leszedem a szőrt jó az úgy?
2016. márc. 10. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Akkor is szőrös leszel, csak olyan szúrós borostás, ami lehet rosszabb mert viszketni is fog és ugyanúgy látszik... de attól is függ milyen a szőröd. 11 évesen inkább hagyd a fenébe, senkit nem érdekel a szőröd, téged se zavarjon... később meg majd gyantázz.
2016. márc. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Senkit sem érdekel??? Mindig emiatt cikiznek a suliban,am jó hosszú,kb 3 centis sűrű,és fekete,igaz nem túl erős,olyan pihés jellegű,de nagyon látszik.Mindenképp leszedem,ha tüsis az sem baj,jobb mint ez a nagy bunda.
2016. márc. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Borotvagél vagy borotvahab, és jobb minőségű női borotva. Kend be a szőrteleníteni kívánt területet, ezt ne hagyd ki. Engedj vizet pl. a csapba. Minden végighúzott csík (de legjobb apránként) után tisztítsd meg vízben a borotvafejet. Víz alatt rázd, esetleg a csap széléhez ütögesd. Ha ezeket betartod szép sima lesz a bőröd és nem lesz sebes.
2016. márc. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,de mint írtam semmim sincs csak a hajnyíró. Eléggé hirtelen ötlet volt,mert már elegem van a szőrből. Am már le is nyírtam vele,egész tűrhető lett.
2016. márc. 10. 12:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Már bocs de elég undorító azzal nyírni a lábszőröd amivel más a haját vágja... egy borotva pár száz ft, vegyél. Vagy kérj anyudtól/apudtól/tesótól.
2016. márc. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Senki sem nyírja vele a haját és mitől lenne undorító?? Nincs tesóm,és egyedül voltam itthon. Anya úgysem engedné ezért nem kérhettem tőle.Az apa borotvája ott van,de azzal nem akartam,amivel az arcát borotválja.
2016. márc. 11. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!