Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol tudok venni orrkarikát?

Hol tudok venni orrkarikát?

Figyelt kérdés

Ma voltam annál a pasasnál, aki múlt hónapban csinálta a piercingem, mert karikát szeretnék. De nagyon ellenezte és lebeszélt róla, hogy ne cseréltessem ki, mert a karikát bonyolult behelyezni, minimum fél óra meg ilyenek. Ez tényleg így van? Ennyire macerás a karika? Mert én olyat szeretnék, amivel nem kell hónaponta menni, hogy hoppá megint kijött. Olyat szeretnék, amivel nincs ennyi gond, hanem ott marad rendesen. Van egyáltalán ilyen?

Előre is köszönöm a válaszokat. Még új vagyok a piercingek terén. :D



2016. jún. 29. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem úgy volt fél óra hogy 2 karikát is megpróbált betenni a srác mert az első mint kiderült 15 perc után nem volt jó az orromhoz, a másodikhoz meg annyira beduzzadt a cimpa hogy fogóval ki kellett tágítani a karikát aztán vissza.

Vagy ha olyat akarsz ami nem jön ki, tegyél vele olyan egyenes szárút aminek a vége megcsavarodik [link]

Nekem ilyen van és 1 év alatt sose esett még ki.

2016. jún. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak az a gond, hogy én karikát szeretnék mindenképp. :-(
2016. jún. 29. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:

A golyó és pálcazáras karikák tökéletesek, csak rendesen le kell mérni az orrcimpa széle és lyuk közötti távolságot. Arra 1-2 mm-t ráhagyni.

Szárvastagságban 18 vagy 16 G vastag az optimális.

Nekem van karikám, én magamnak vettem Apacsban. Kb. 3 perc berakni vagy kiszedni.

2016. jún. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan karika is van aminek nincs pálca/golyó zára hanem az egyik végén van egy kis talp ami megfogja belül, annyi a negatívuma hogy belülről kell bedugni a lyukba ami nehezebb.
2016. jún. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!