Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan gyantázzam le a szemére...

Hogyan gyantázzam le a szeméremajkak belsejénél azt a pár szőrszálat?

Figyelt kérdés
Ott már nagyon puha a bőröm és eléggé bentvannak a szőrszálak. Cukorgyantát akarok használni, mert az elvileg kevésbé fáj. És aki magának gyantázza az intim részét, ő a fenéknél a lyuknál hogyan szedi le? Odáig el se látok. És mi a megfelelő "pozíció"? Valamint filmekbe láttam/olvastam róla, hogy melegítenek vizet hozzá. Az minek?
2016. jún. 30. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Borotváld.

A lényeg hogy soha ne borotváld szőrnövekedéssel ellentétben (csak ha már tényleg nagyon kicsi, de akkor sem ajánlom)

Használj tusfürdőt vagy valamilyen habot ami megpuhítja a szőrt. A bőröd mindig úgy húzd hogy feszes legyen. Oldal irányban borotváld úgy elég sima lesz:)

2016. jún. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a vízmelegítés a gyanta melegen tartásához kell. Valamint szerintem az is mindegy mivel téped le, ugyanúgy fájni fog amikor kitéped a helyéről. Ha meg nem fáj, akkor nem is tépi ki, valószínűleg csak a bőrfelszín felett szakítja le a szőrszálat, ergo annyi mintha borotválnád.

A "megfelelő" pozíció rém egyszerű: hajtsd magad kétrét, úgy hogy már levegőt sem kapsz, már a lábaid is beremegnek úgy kb. egyedül meg lehet csinálni.

2016. jún. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretném borotválni, mert nekem fél nap alatt elkezd nőni és épp azért kezdem el a gyantát, hogy egy ideig ne kelljen foglalkoznom ott a szőrtelenítéssel. Viszont a borotválástól kipattog, hamar nől és szörnyen viszket. Valami más ezekre a helyekre? A gyanta nem folyik be "oda"?
2016. jún. 30. 14:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj inkább kozmetikushoz, ne csessz ki magaddal.
2016. jún. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És, ha a kozmetikus elcseszi? Olvastam már olyanról, hogy a kozmetikus nem feszítette ki a bőrt és bevérzett. Félek. Ráadásul csak menjek be egy kozmetikába, hogy helló, időpontot kérnék intim gyantához?
2016. jún. 30. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!