Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Le gyantázzam a karom?

Le gyantázzam a karom?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és elég dús a szőr rajtam, de viszont nem fekete hanem barna és pár szőke szőrszál. Nagyon idegesít és találtam egy cukorgyanta receptet és azt ki szeretném próbálni, de szüleim nem örülnének neki. Hogy tudnám rávenni őket? :(
2013. jún. 14. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Először szerintem gyantacsíkkal próbálkozz. A cukorgyanta készítését inkább bízd anyudra, mert a forró cukor eléggé veszélyes.
2013. jún. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Szerintem ilyen fiatalon nem kellene leszedned a kezed, főleg, ha nem is fekete. Ettől kezdve mindig kell majd szedned és ha 1x majd nem szeded le, akkor tényleg fekete lesz..Ha az egyéniséged pozitív, akkor nem fogják észrevenni sem az emberek.:)
2013. jún. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább csak szőkítttesd ki.
2013. jún. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem le lehet gyantázni. :)


Egyébként meg nem lesz fekete... :D

2013. jún. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!