Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ettől tényleg...

Szerintetek ettől tényleg nagyobb lesz a mell?

Figyelt kérdés

[link]



Elég hatásosnak tűnik.



2016. júl. 3. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Ugye nem vagy buta ember?? Remélem, hogy nem, és nem veszed be ezt a hülyeséget.

TESSÉK GONDOLKODNI!!!

Ha ez igaz lenne, senki nem fizetne kisebb vagyont mellplasztikai műtétre.

A mell nagysága két dologtól függ.

1. hízástól, mert a mell főképpen zsírszövetből áll, ami hízás esetén több lehet így nagyobb lesz

2. genetika.


A harmadik lehetőség amitől nagyobb lehet az a plasztikai sebész kiváló munkája.

2016. júl. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A ebelnövesztő csodakrémeknek évszázadok óta nagy keletje van, régebben vásárokon is árulták, a bajusznövesztőhöz hasonlóan és egészen jól meg lehetett élni belőle.
2016. júl. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Elég valóságosnak tűnt. Ezért gondoltam megkérdezem kinek mi a véleménye róla.

Köszii!

2016. júl. 3. 16:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Én kézrátétellel növesztem a melleket, keress meg!
2016. júl. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
bocsi az offért,de te meg fogod venni?mert én is kíváncsi vagyok rá hogy hatásos-e :)
2016. júl. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy megveszem-e. Így a honlapon nagyon hatásosnak tűnik. Viszont belegondolva, ha ez igaz lenne, akkor jobban elterjedt volna, és nem műtétekkel nagyobbítanának mellet.

Szóval tanácstalan vagyok.

2016. júl. 3. 18:20
 7/9 pinkpancser ***** válasza:
Múltkor láttam egy hirdetést, hogy 7 nap alatt meg kell enni 7 tablettát és 7 centivel lesz hosszabb. Vajon kamu? De a másikat, ami az IQ-t növeli azt megrendeltem...
2016. júl. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm aki be dőlt neki és meg vette. El se tudod képzelni mi történt a mellével :OO Hihetetlen!! SEMMI -.- olyan mint volt.. Ha ez valóban működne akkor minden nagy nagy mellekkel járkálna és nem menne olyan jól a plasztikai sebészeknek.. Gondolkozz már.. KÖNYÖRGÖM

De tudod, mit vedd meg, és akkor megtudod hogy inkább vehettél volna mást azon a pénzen XDD

2016. júl. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincs semmilyen hiteles szer,készítmény a mell növelésére!

Nehogy pénzt adj érte.

Pár kg plusz,fogamzásgátló,majd a szülés segíthet a problémádon!

2016. júl. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!