Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fokozatosan meg lehet tanulni...

Fokozatosan meg lehet tanulni magassarkúban járni?

Figyelt kérdés
Most vettem egy vastagabb sarkú 8cm-es sarkú cipőt amiben elég jól bírom a napot. Viszont szeretnék majd vékonyabb és magasabb sarkú cipőben is járni anélkül hogy elesnék vagy összevissza mennék benne. Meg lehet tanulni magassarkúban járni?
2016. júl. 5. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Termeszetesen mev

Viszont!

Ne ess bele az en peldamba azzal h 6000 forintert veszel ilyen markatlan sz...rt, mert en azt tettem es orokke megutaltam az egeszet, ugyanis majdhogynem osszeestem benne

Szoval az ilyen deichmannt es H&M-et keruld inkabb nezz be a minosegibb tamarisba, cipore sose sajnald a penzt!

2016. júl. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen de valamennyire jó ha nincs rajtunk sok túlsúly

Biztos tudod ès csinos vagy csak gondoltam leírom, a làbakat elèggè megterheli

Èn ballagàson voltam magasba hát nem volt vèszes de egy óra utàn megèreztem a làbaim :D

Kis sarokkal kezd vagy felvàltva hogy mondjuk az egyiknek vastagabb a sarka a màsik vèkonyabb de egyforma magasak :)

2016. júl. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!