Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 21 eves letemre, hogyan...

21 eves letemre, hogyan legyen onbizalmam?

Figyelt kérdés

Sajnos sok mindennel nem vagyok megelegedve pl: a mell meretem kicsik es hegyes a formaja,nagyon utalom :( magas vagyok(176 cm) es 62 kg..

Az arcom tele van pattanassal,aknekkal.


Az az igazsag belsore se vagyok "szep",vagyis nem mondanak ram rosszat de pl:semmihez sincs tehetsegem,sokmindent elrontok ami nagyon konnyu folyton stresszelek,hogy semmi sem jon ossze.


Persze probalok tenni ezek ellen:fogyokura,apolom a borom,borgyogyasznal voltam de alig segit valami :(


(Kepet nem kuldok,nem szeretnek ismerosbe botlani)


2016. júl. 5. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudok, hogy sok lány mennyire szeretne olyan magasságot és súlyt? Ez máris pozitív.

Foglald el magad valamivel, hogy ne csak azon gondolkodj, hogy miben vagy rossz. Egyébként szinte biztos, hogy valamiben jó vagy. Csak mivel nem próbálsz ki semmit, ezért nem is mutatkozik meg. Nyiss egy kicsit az új felé és felfedezheted az erősségeidet is. Mert eddig nem tetted, ami ennek a mentalitásnak az eredménye. Ha egy picit bátrabb lennél, akkor rájönnél, hogy igenis vannak értékeid.

2016. júl. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy 20 évesen és 22 évesen is szokás...
2016. júl. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!