Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hölgyek, szerintetek ez ciki...

Hölgyek, szerintetek ez ciki férfi létemre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet az, hogy szeretek magamra adni, mint férfi. Öltözködés, kozmetikus stb....

Természetesen hetero vagyok, nem azért...

Hölgyek, nektek mennyire jön be, ha egy férfi a körmét is ápolja, manikűrösnél leszedeti a körömre nőtt bőrt, csiszoltatja a körmét, majd políroztatja, hogy egy egészséges, szép látványt kapjon a köröm, és emiatt fénylik, tükröződik?? Mennyire visszataszító, vagy épp ellenkezőleg?


Előre is köszönöm a hölgyek válaszát!


24/F



2016. febr. 5. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem, ha egy férfi ápolt.

Magamra is adok természetesen, ápolt a megjelenésem, sminkelek is, de sosem voltam még manikűröztetni, műkörmöm sem volt. Itthon lakkozom magamnak, legtöbbször átlátszó vagy természetes színekre, de alkalmakkor vagy ha egy szett megkívánja színesre is.

Nekem furcsa érzés lenne, hogy nőként nem járok és a párom meg járna.

Egyébként a párom is itthon ápolja a körmeit, levágja, reszeli és teljesen ápoltnak néz ki. Ha egészséges vagy , amúgy sem lehet csúnya a körmöd felszíne.

2016. febr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Az nem ciki ha igényes egy pasi, inkább jó és előny. De ha túlzásba viszi az nagyon furcsa. Nem kell manikűrös ahhoz hogy valakinek szép körme legyen.
2016. febr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, de én biztosan elkerüllek. 28/L
2016. febr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat! :)

Ne értsetek félre, semmi "körömlakk" vagy egyéb, csak köröm felszín reszelés és polírozás, ami miatt olyan hatása lesz mintha átlátszó körömlakk lenne rajta. (a köröm vágását és "ívre" reszelését én is itthon végzem :D )

2016. febr. 5. 17:37
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a polír tök felesleges, mellesleg el is gyengíti a körmöt.
2016. febr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

nincs bajom azzal, ha egy férfi ad magára, sőt

de ezt túlzásnak találom (és feleslegesnek)

otthon is le tudod vágni a körmöd, a többi meg nem kell

2016. febr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Alap dolog, hogy legyen ápolt a köröm, de abszolút felesleges manikűröshöz járni ezért. Lány létemre nem járok, itthon vágom, és reszelem a körmeim, meg néha lakkozom. Kicsit túlzásnak érzem, hogy egy férfi viszont rendszeresen jár. Szerintem abszolút fölösleges. Nem visszataszító, vagy ilyesmi, de én jobban szeretem, ha egy férfi tényleg férfias, és nem csak azzal van elfoglalva, hogy tökéletesen nézzen ki. Persze legyen ápolt, de azért ne manikűröztessen.
2016. febr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senkivok01 ***** válasza:
63%
Nem ciki:) oppáimnak is mindig ápolta körmük:3
2016. febr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!