Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Intim gyanta előtt hány napig...

Intim gyanta előtt hány napig nem borotváljátok magatokat?

Figyelt kérdés

Kozmetikushoz megyek, most először intim gyantára.

Gondolom meg kell növeszteni valamennyire a szőrt, de mennyire? Hány nappal előtte nem borotválkoztok ott?


2016. júl. 5. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Minél hosszabb, annál jobb. 1-2 centi lenne az ideális.
2016. júl. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, hogy minél hosszabb annál jobb. Ha túl hosszú úgyis levág belőle, de amúgy minél hosszabb, annál jobban fáj. 1 centi maximum. Annál hosszab semmiképp se legyen, mert vagy levág belőle, vagy leszarja, de akkor rohadtul fog fájni (jobban, mint a rövidebbnél, sokkal). Inkább a fél centit javasolnám, én is annyira szoktam.


Első válaszoló: ha nem értesz hozzá, minek írsz?

2016. júl. 6. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én legelőször teljesen természetesen mentem, semmi különbség nem volt a több centis és a később félcentis szőr között fájdalom szempontjából. A kozmetikus sem vágott le belőle.


Ha borotválkozós időszak után megyek akkor 1-1,5 hétig szoktam növeszteni. Kb 0,5cm-nek kell lennie, hogy garantáltan kiszedje a gyanta.

2016. júl. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!