Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmöt ha csak 1-2 hónapra...

Műkörmöt ha csak 1-2 hónapra csináltatom és leszedetem? (bővebb lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Elég rövid, rágott körmöm van és szeretnék rá műkörmöt, hogy megnőjön alatta. De nem szeretnék állandóra csak 1-2 alkalommal. Szerintetek így is lehet, utána simán leszedi és kész? Nem gyengül el a köröm?

Voltam egy ismerősömnél, aki csinál körmöket, de ő képtelen volt alá rakni sajnos a sablont, nem tudta megcsinálni. De most találtam egy rendes körmöst, aki nem csak hobbiból csinálgatja. Zseléset vagy porcelánt rak rá? A kettő között mi a különbség?

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!



2016. júl. 6. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Én is rágom a körmöm és én úgy szoktam le, hogy először meeghosszabbítattam a körmeimet zselével, aztán csak a körmömre kente a zselét, úgy mint a körömlakkot, nem lett hosszabb csak az rákeményedett, így elérte, hogy ne rágjam. Fél év alatt kb leszoktam így róla. Most már akkor sem rágom, ha nincs rajta semmi.
2016. júl. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
31%
annyi a kulonbseg hogy a porcelan erositi a kormot a zsele meg "gyengiti" elmeletileg,de nekem is volt es egyaltalan nem gyengult el a kormom. A korom gyengules attol fugg,hogy mennyire eros a kormod. De ha ragod akkor nem lehet valami eros,szoval szerintem porcelannal probalkozz, az lehet hogy helyre hozza. nekem is rovdvolt a kormom es zselet tetettem ra, 1 honap alatt szinte semmit nem nott a kormom. De probald meg hatha segit,de akkor porcelannal probalkozz!
2016. júl. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem nő alatta? Én azt hittem a növekedés az nem áll le.
2016. júl. 6. 13:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem nagyon megnőtt alatta.
2016. júl. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A második nettó butaságot ír...egyik anyag se erősíti, vagy gyengíti a körömlemezt. Azok csak rajta vannak. Természetesen a körmöd ugyanúgy nő alatta, de ha rágod a körmöd, nem 1-2 hónap lesz, mire helyrejön és szépen megnő a rágás után. Jó körmöshöz menj, aki nem reszeli szét a körmöd.
2016. júl. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!